Страница 7 от 13 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 184

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Zapisvam se za 2 no6tuvki - 4.10./ 5.10 - troyna staya i vsi4ki meropriyatiya .... sidika , g.yuksel,ulken
    molya da poleete moeto drav4e http://treeofmoney.ru/176370

  2. #2

    Подразбиране

    Zapisvam se za 2 no6tuvki - 4.10./ 5.10 - troyna staya i vsi4ki meropriyatiya .İmenata po kasno shte gi zapisha

  3. #3

    Подразбиране

    Записвам се за всички мероприятия, без нощувки.
    Редактирано от Eowyn : 17.08.2019 в 10:32.

  4. #4

    Подразбиране

    Включете и мен в списъка
    Всички мероприятия, нощувка на 5 октомври

  5. #5

    Подразбиране

    Да уточня и аз стаята... двойна джуниър суит... две нощувки с ksenitka

  6. #6

    Подразбиране

    Уточняме настаняването, две нощувки в двойна стая стандарт с ani_karavasileva
    Редактирано от diana karagiozova : 20.08.2019 в 10:50.

  7. #7

    Подразбиране

    Записвам се всички мероприятия без нощувки

  8. #8

    Подразбиране

    Привет!!Записвам се и аз +1 гост.Ще присъстваме на всички събития в събота.Една нощувка в двойна стая стандарт.

  9. #9

    Подразбиране

    И аз да се запиша, без нощувки + 2гости

  10. #10

    Подразбиране

    Привет! Моля да ме запишете за участие в срещата: 1 човек за всички мероприятия на 05.10 - Кафе пауза, Зала и Вечеря, без нощувки. Благодаря!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от полинска Виж мнение
    Привет!!Записвам се и аз +1 гост.Ще присъстваме на всички събития в събота.Една нощувка в двойна стая стандарт.
    Отново, привет!!Промяна в плановете за мен и моят гост!Ще присъстваме на срещата още от петък.Моля,за резервация за нощувка от петък,Michelle ще се присъедини към нас в събота.Благодаря!!

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам мен, сестра ми - gal4eto71 и двама гости с една нощувка в двойна стая стандарт плюс всички събития в събота. Парите ще изпратим навреме. Аз ще бъда с единия гост в двойна стая и gal4eto71 с другия гост в друга двойна стая. Моля, в списъка да напишете и двете ни, тя има технически проблем и не може да публикува във форума. Благодаря!

  13. #13

    Подразбиране

    Уточнение за нощувката: на 5.10 в тройна стая с полинска + 1 гост

  14. #14

    Подразбиране

    Изчетох няколко пъти обявата за срещата, но никъде не видях обявен НАЧАЛЕН ЧАС на срещата. Олиентирайте ни, моля, все пак на повечето от нас е свързан с пътуване и не всички ще пристигнем още в петък.
    Извинете ме, но или аз не виждам, или наистина не е посочено.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Изчетох няколко пъти обявата за срещата, но никъде не видях обявен НАЧАЛЕН ЧАС на срещата. Олиентирайте ни, моля, все пак на повечето от нас е свързан с пътуване и не всички ще пристигнем още в петък.
    Извинете ме, но или аз не виждам, или наистина не е посочено.
    Редактирано. Начало 14часа.

Страница 7 от 13 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •