Страница 12 от 13 ПърваПърва ... 210111213 ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 184
  1. #166

    Подразбиране

    Може да оставите гоблените в залата ,която ще е отворена в10 ч на 05 .10.2019.

  2. #167

    Подразбиране

    Софияяя, тук сме, вие къде сте.
    v_g_g@mail.bg

  3. #168

    Подразбиране

    Добро утро! Лек път на пътуващите днес!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #169

  5. #170

    Подразбиране

    Мили момичета, организатори на поредната среща, благодаря ви за незабравимото изживяване! Благодаря, че се бяхте подготвили така, че да се чувстваме комфортно и удобно във всеки един момент! Срещата беше уникална и ще ни вълнува още дълго време! А, този щур купон беше най- перфектният завършек на вчерашния незабравим ден!

  6. #171

    Подразбиране

    Видяхме се,посмяхме се, всъщност някои хора ми липсваха...Най-важното, не се загубих в София, но затова пък дърпах паниквъжето за проба ...Запознах се с нови хора, други се запознаха с мен . Пожелавам успешна организация на Жулиета и съмишленици за следващата среща!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #172

    Подразбиране

    Благодаря сърдечно на софийските момичета за незабравимата среща!

  8. #173

    Подразбиране

    Мили организаторки, много благодаря за прекрасните дни и нощи, прекарани при вас ♥ Бяхте толкова мили, усмихнати и дружелюбни ♥ Всяка среща ме зарежда за следващата, така че Гаврово, подготвяме се ♥♥♥
    maleks, и нашата стая изпробва въженцето, няколко пъти... Дано не ни търсят от хотела тези дни

  9. #174

    Подразбиране

    Благодаря за хубавите емоции на групата от София , на Габрово спокойна и лека подготовка до нови срещи

  10. #175

    Подразбиране

    Сърдечни благодарности на организаторите !
    За посрещането ,за чудесната организация и за настроението !

  11. #176

    Подразбиране

    Мили момичета ,сърдечни благодарности за чудесната организация !Бяхте перфектни!До нови срещи в Габрово!

  12. #177

    Подразбиране

    Мили момичета! Сърдечни благодарности за незабравимата среща, която ни зареди с положителни емоции за дълго време! До нови срещи в Габрово!

  13. #178

    Подразбиране

    Прекарах си чудесно и тази година!!! Поздравления за организацията! Нямам търпение отново да се срещнем

  14. #179

    Подразбиране

    Благодаря на организаторите за хубавата среща ! Лора , Поли сърдечни благодарности за персоналната изненада . Липсваше ми акулата и нейното отсъствие се почувства. Успех на организаторите в Габрово.

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    И тук да кажа - благодаря ви мили момичета зо всичко! Прекрасни сте и се справихте блестящо! Очаквах с нетърпение тази среща,защото не присъствах на предната, а и сега до последно не бях сигурна дали ще мога да дойда. Липсваха ми тези емоции, а вие надминахте всичките ми очаквания! Благодаря ви от сърце!
    Довиждане София!
    Очаквай ни Габрово!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 12 от 13 ПърваПърва ... 210111213 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •