Страница 8 от 13 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 184
  1. #106

    Подразбиране

    Привет момичета и момчета!
    Искам да ви съобщя, че вече можете изпращате капарото за Националната среща в София и до мен - Людмила Янкова. Адресът за получаване на парите е посочен на първа страница.

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Poly Georgieva Виж мнение
    Редактирано. Начало 14часа.
    Благодаря! Лека подготовка, момичета! Вече нямам търпение.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #108

    Подразбиране

    Zdraveyte. Zapisvam se za meroppriyatieto na 5.10 + edna gostenka Gulfiye Balkanlı sıs dbe noştuvki - 4.10 i 5.10. vıv troyna staya. Sıs nas şte bıde i Gyuksel Nie sme ot neynata grupa.

  4. #109

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valya.mladenova Виж мнение
    Записвам се всички мероприятия без нощувки + 1 гост
    Имам и гост към мен,които не е отбелязан към основния списък

  5. #110

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от полинска Виж мнение
    Привет!!Записвам се и аз +1 гост.Ще присъстваме на всички събития в събота.Една нощувка в двойна стая стандарт.
    Отново, привет!!Промяна в плановете за мен и моят гост!Ще присъстваме на срещата още от петък.Моля,за резервация за нощувка от петък,Michelle ще се присъедини към нас в събота.Благодаря!!

  6. #111

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам мен, сестра ми - gal4eto71 и двама гости с една нощувка в двойна стая стандарт плюс всички събития в събота. Парите ще изпратим навреме. Аз ще бъда с единия гост в двойна стая и gal4eto71 с другия гост в друга двойна стая. Моля, в списъка да напишете и двете ни, тя има технически проблем и не може да публикува във форума. Благодаря!

  7. #112

    Подразбиране

    Моля , запишете и мен .Всички мероприятия в събота, без нощувка. Благодаря.

  8. #113

    Подразбиране

    Моля да бъде записан още 1 гост за мероприятията на 5 октомври без нощувка.

  9. #114

  10. #115

    Подразбиране

    Днес направих превод за пет човека от името на Христина Хубенова до Русанка. Тук ще напиша списъка, че служителката като видя никовете и си спести усилието:)
    38 - Petya55
    39 - hrisipisi
    40 - Димитрина-Аксаково
    51 - Nia
    52 - Нелсън

  11. #116

    Подразбиране

    Записвам се и аз.Днес изпратих капарото на Людмила Янкова за мен Сайме Абазова с НИК abazova_s и за Селма Керанова с НИК selma696.Без нощувка.
    Капарото е за кафе пауза,зала и вечеря.
    Редактирано от abazova_s : 28.08.2019 в 22:31.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  12. #117

    Подразбиране

    Здравейте, записвам се за всички мероприятия на 05.10 без нощувка

  13. #118

    Подразбиране

    Хайде и аз в кюпа Записвам се със всички екстри за срещата и вечерята без спане.Парите може ли лично като се видим с Люси?

  14. #119

    Подразбиране

    Уважаеми организаторки, поради възникнал ми ангажимент и отсъствието ми от софия на тези дати моля да бъда премахнат от списъка с участници в националната среща. БЛАГОДАРЯ и УСПЕХ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се само за срещата + гост.Очаквам куриер да изпратя парите . Cvetomilka.1

Страница 8 от 13 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •