Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 184
  1. #61

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    Искам да ви информирам относно събирането на парите за куверт, кафе - пауза и зала за XII Национална среща,че най- отгоре е написано 22.08-31.08.. ОТ 1.08 - 22.08 ще бъда извън страната. През този период, ако някой прояви инициатива преди тази дата и реши да изпрати паричен превод, то нека да е на посочения адрес на Росанка Петрова, тъй като парите в Еконт се съхраняват 7 дни, след което се връщат на изпращача.
    Благодаря, че отделихте от времето си, за да прочетете това съобщение!
    Хубав ден на всички!

  2. #62

    Подразбиране

    Нощувка на 05.10 в двойна стая +1 гост и всички ексри

  3. #63

    Подразбиране

    Записвам се за всички събития,без нощувки.💗

  4. #64

    Подразбиране

    Това за съхраняване на парите само 7 дни и после се връщат на изпращача не го знаех . Ново правило ли е ? На мен са ми казвали в офиса на Еконт , че изпратени пари няма как де се върнат на изпращача и могат да стоят, ако трябва и година в офиса , докато си ги потърси получателя . Само пратките се връщат . Ще попитам следващия път дали има тази промяна .
    Редактирано от Borqnac : 03.08.2019 в 00:40. Причина: допълнение

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Borqnac Виж мнение
    Това за съхраняване на парите само 7 дни и после се връщат на изпращача не го знаех . Ново правило ли е ? На мен са ми казвали в офиса на Еконт , че изпратени пари няма как де се върнат на изпращача и могат да стоят, ако трябва и година в офиса , докато си ги потърси получателя . Само пратките се връщат . Ще попитам следващия път дали има тази промяна .
    Не си прави труда.
    31. ППП, които не са получени в 30 дневен срок от датата на издаването им се връщат на подателите веднага след изтичане на този срок, за което на подателите се изпраща известие в деня на връщане.
    32. Неизплатени ППП, които не могат да бъдат върнати на подателите поради това, че те не са посочили пълен и точен адрес, отказват да ги получат обратно, заминали са на неизвестен адрес или не са се явили да ги получат в 30-дневния срок от известяването им, се изпращат в Централно управление на ЕЕ за съхранение за срок от три години, след което остават в полза на ЕЕ.

    Редно е да се съобразим с желанието на организаторите.

  6. #66

    Подразбиране

    7дневния срок, аз го казах на Люси, защото знам, че не е дълъг, но не го проверих, а изходих от пратките им.
    Но, ето срока: на получателя се изпраща известие и в срок до 3дни,трябва да вземе превода, при забавяне се пуска второ известие и срока за получаване е 10дни.
    З0 дневния срок е предпазна клауза, ако Еконт се забавят с известията, да не им търсим неустойка.

    Screenshot_20190803-101141__01.jpg

    Ако някой реши да преведе пари преди 22август, нека да го направи на посочения адрес на Русанка.
    Редактирано от Poly Georgieva : 03.08.2019 в 12:52.

  7. #67

    Подразбиране

    Записвам се за всички мероприятия в събота, една нощувка с нелсън в двойна стая, и два госта.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #68

    Подразбиране

    Записвам се за участие във всичко в събота и една нощувка в двойна стая с NIA.

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Записвам се за всички мероприятия в събота, една нощувка с нелсън в двойна стая, и два госта.
    За гостите нощувка има ли?
    Или са без нощувка, само зала+кафе и вечеря.
    И ако може на e-mail да ми напишете имената.

  10. #70

    Подразбиране

    Записвам се за всички екстри в събота без нощувки
    Изпратих и имената но посочения имейл. Паричките след 22,08,2019.
    Редактирано от galq_iva : 06.08.2019 в 16:36.

  11. #71

    Подразбиране

    Съжалявам,но ми се налага да отпиша заявеното от мен

  12. #72

    Подразбиране

    Записвам се само за зала и кафе

  13. #73

    Подразбиране

    Записвам се за 1 нощувка в двойна стая стандарт,зала,кафе пауза,вечеря!В стая ще съм с mitrova!
    Редактирано от Цеца : 08.08.2019 в 10:04.

  14. #74

    Подразбиране

    Записвам се с две нощувки и всички екстри в двойна стая с Малекс.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nasysy Виж мнение
    Записвам се с две нощувки и всички екстри в двойна стая с Малекс.
    Потвърждавам заявката на Насето.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •