Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
Авантюристки, това е ключа.Оригинала е с копринени конци,но ви давам и вариант с ДМС.Видях го избродиран и в този вариант и на мен лично ми допадна.Който има останали коприни (цената им е доста висока) може да ги ползва.


Имате време до 15.09 да подготвите материалите.
На 16.09 ще пусна първият от осемте етапа.Времето за бродиране на всеки ще е три седмици.Не,че са големи,но да има време и за основните ви гоблени.
Еми, ето на .........мисля от началото на тази авантюра ...
Накарах майка ми да си изрови остатъците от копринени конци/ добре,че не беше ги изхвърлила както си е мислела/ и ми ги прати по Еконт. Хванах се за главата - разделях, навивах и ми се взе акъла . Навремето се шиеха много карета с тези конци и с тези бодове. Аз съм се пробвала преди около 35 години. Сега не знам дали ще мога не че тогава ми идеше отръки де
За пръв път си мисля, че може да не завърша тази авантюра
Но, приемам това предизвикателство. Мисля, че в живота трябват предизвикателства и трябва да ги приемаме с отворени обятия, защото това ни обогатява. Дори да не успеем, то поне ще сме пробвали Казвам го за съмняващите се.
Ще шия с копринени конци - остатъци от соца, някъде като гами бедни. Но това е полажението. Никой да не се подвежда от моите цветове. Просто ще оползотворя наличното.
Панамата е малко ХХХ. Намерих нещо подобно и трябва да я поръчам. По всяка вероятност ще пропусна първият етап.
Тааа........... моля след всичко това да ме впишете в списъка на участниците. Надявам се, че ще бъде много, много интересно