Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 240
  1. #31

    Подразбиране

    Записвам се с любимата Теа. Thea Gouverneur -Mix Hydrangea

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от feti78 Виж мнение
    Привтет,дългоочакван конкурс,мерси за темата

    Аз ,влизам с размисли и питанки,и малко помощ.Чета условията ,стигам до показване на ЕТАПИ,и тук ме връхлитат въпроси.
    Започвам - моят избр е на производител Кролика,те сайт нямат - не става,имат страница във фейсбук - не става,имат група във фейцбук - не става,имат публична група в Контакте- не става,имат обаче и скрита група в Контакте в, която според условията може би се вписвам да показвам етапи все пак малко хора ще го виждат и то извън България.Ако,има някой против това да спазя условието и да показвам етап в сайт на производителя (считай в скрита група във ВК,) да сподели мнението си,а ако има и някой идея как да покажа етап на поризводител без сайт ,също ще съм много благодарна.И,побързайте да не си остана без гоблен
    Моето мнение е, че в скритата група може да показваш, щом няма сайт. И се запиши, за да запазиш модела си, а после ще се уточнявате със Светла.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    До сега във всички конкурси изискването за размер е такова.Може да е с по-малък размер в една от посоките,но да не е по-малък от 40000 бода като цяло.
    Благодаря!Все ще му дойде времето.Ще се радвам на вашите.

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Записвам се с любимата Теа. Thea Gouverneur -Mix Hydrangea
    Ще те следя с огромен интерес ще си кръстосаме хортензиите тъкмо ще видиш по мен реално става или не става схемата, че леко със страх ще тръгна и ако не ми се получи....

  5. #35

    Подразбиране

    Да не остана назад и аз се записвам с един натюрморт.

    255/189-Southern Hospitality= Набелязала съм го отдавна.Дойде му времето.Пак на моята любима черна панама.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от feti78 Виж мнение
    Привтет,дългоочакван конкурс,мерси за темата

    Аз ,влизам с размисли и питанки,и малко помощ.Чета условията ,стигам до показване на ЕТАПИ,и тук ме връхлитат въпроси.
    Започвам - моят избр е на производител Кролика,те сайт нямат - не става,имат страница във фейсбук - не става,имат група във фейцбук - не става,имат публична група в Контакте- не става,имат обаче и скрита група в Контакте в, която според условията може би се вписвам да показвам етапи все пак малко хора ще го виждат и то извън България.Ако,има някой против това да спазя условието и да показвам етап в сайт на производителя (считай в скрита група във ВК,) да сподели мнението си,а ако има и някой идея как да покажа етап на поризводител без сайт ,също ще съм много благодарна.И,побързайте да не си остана без гоблен

    И на ЛС с Олга Смирнова, но при уверение от нейна страна,че няма да го пусне публично. Предполагам,че отново е първоотшив

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Ще те следя с огромен интерес ще си кръстосаме хортензиите тъкмо ще видиш по мен реално става или не става схемата, че леко със страх ще тръгна и ако не ми се получи....
    Оххх,твойте са ми любов от пръв поглед.Ще се получат,при зайците рядко има недоразумения.Чакам те и след това ги почвам и аз.

  8. #38

    Подразбиране

    Моето,участие е разбира се с Кролик.

    065-18 Тыква и виноград по картина на художника Gabor Toth.

    Размери 485x608 . 200 цвята с 98 бленди.




  9. #39

    Подразбиране

    72379354_755244151579543_1375231885180928000_n.jpg И така да съм покрай Вас с красивите ириси на Химера.Сменям си дизайна .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Fengaraki : 12.10.2019 в 21:57.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Fengaraki Виж мнение
    38998_enl.jpg Thea Gouverneur TG 2083 Pansies И така да съм покрай Вас с многоцветните теменужки на Tea.В размисъл за бяла и черна панама.
    На мен чернтаа повече ми харесва, но изборът нека си е твой♥

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    На мен чернтаа повече ми харесва, но изборът нека си е твой♥
    и на мен повече ми изпъква на нея,благодаря Ди!

  12. #42

    Подразбиране

    Натюрморт с боровинки - Luca S
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #43

    Подразбиране

    35257_peonies_and_delphiniums.jpg Записвам се с Peonies & Delphiniums -Dimensions 220:270 бода.

  14. #44

    Подразбиране

    записвам се с есте "магнолия на золотом бархате'
    https://www.facebook.com/LavockaFond...type=3&theater

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ама и аз да не остана по-назад...бързам да кача снимчицата... "Натюрморт с вином"

    001.jpg

Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •