Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Показване на 136 до 144 от 144

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Записвам с Париж на Мартина Вебер. Изхождайки от тази статия стигнах до извода, че е един от видовете градски пейзаж.https://adsby.ru/bg/landscapes-of-th...-painting.html
    Бистра, мандалите не са пейзажи, а религиозни символи, водещи началото си от хиндуистката и будистката религия. Никъде в твоята статия не видях сред посочените стилове да има стил "мандала", " В жанра градски пейзаж има много картини. Образът на пейзажа на града може да бъде изразен в различни стилове на изобразителното изкуство. Независимо от това: абстрактно изкуство, реализъм, импресионизъм, символизъм, социален реализъм, сюрреализъм, експресионизъм, авангард, както и наивно изкуство и фовизъм. градски пейзаж или урбанизираният пейзаж е еквивалентен на градския пейзаж." В твоя дизайн имаш градски символи, но за мен той не е пейзаж. Въпреки всичко, аз оставям на твоята съвест да решиш, дали ще останеш в конкурса с този модел и дали ще е честно спрямо останалите участници.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Записвам с Париж на Мартина Вебер. Изхождайки от тази статия стигнах до извода, че е един от видовете градски пейзаж.https://adsby.ru/bg/landscapes-of-th...-painting.html
    Тази мандала определено не се вписва в темата на конкурса. Дори статията го доказва.

    Но ако направиш конкурс за мандали, аз с най-голямо удоволствие ще се запиша.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Тази мандала определено не се вписва в темата на конкурса.
    Така както е написано заглавите на конкурса, темата е разтегливо понятие след като няма зададени критерии.
    Вале, не съм търсила ефекта на мандала, а изображението на сградите, символи на града.
    Не мисля, че ще ощетя някой, нито ще коментирам участия на други. След като смятате, че не е подходящо, добре, здраве да е!
    Успех на всички.

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •