Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 144
  1. #16

    Подразбиране

    Записвам се "Улочка" на Химера!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Записвам се с Рандеву ГМ-028 Золотое Руно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Записвам с Париж на Мартина Вебер. Изхождайки от тази статия стигнах до извода, че е един от видовете градски пейзаж.https://adsby.ru/bg/landscapes-of-th...-painting.html
    Бистра, мандалите не са пейзажи, а религиозни символи, водещи началото си от хиндуистката и будистката религия. Никъде в твоята статия не видях сред посочените стилове да има стил "мандала", " В жанра градски пейзаж има много картини. Образът на пейзажа на града може да бъде изразен в различни стилове на изобразителното изкуство. Независимо от това: абстрактно изкуство, реализъм, импресионизъм, символизъм, социален реализъм, сюрреализъм, експресионизъм, авангард, както и наивно изкуство и фовизъм. градски пейзаж или урбанизираният пейзаж е еквивалентен на градския пейзаж." В твоя дизайн имаш градски символи, но за мен той не е пейзаж. Въпреки всичко, аз оставям на твоята съвест да решиш, дали ще останеш в конкурса с този модел и дали ще е честно спрямо останалите участници.

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Записвам с Париж на Мартина Вебер. Изхождайки от тази статия стигнах до извода, че е един от видовете градски пейзаж.https://adsby.ru/bg/landscapes-of-th...-painting.html
    Тази мандала определено не се вписва в темата на конкурса. Дори статията го доказва.

    Но ако направиш конкурс за мандали, аз с най-голямо удоволствие ще се запиша.

  5. #20

    Подразбиране

    Ето и гоблена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Записвам се с Городские зарисовки на Хгородские зарисовки 11.jpgимера.

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    Записвам се с Париж на Теа, снимка ще кача като се прибера .
    Редактирано от Николина Цветкова : 07.10.2019 в 21:53.

  9. #24

    Подразбиране

    Записвам се с Reverse side of the capital на Нова Слобода.s-l400 (1).jpg

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Тази мандала определено не се вписва в темата на конкурса.
    Така както е написано заглавите на конкурса, темата е разтегливо понятие след като няма зададени критерии.
    Вале, не съм търсила ефекта на мандала, а изображението на сградите, символи на града.
    Не мисля, че ще ощетя някой, нито ще коментирам участия на други. След като смятате, че не е подходящо, добре, здраве да е!
    Успех на всички.

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Farfalla Виж мнение
    Записвам се с Reverse side of the capital на Нова Слобода.s-l400 (1).jpg
    Извинете но едно от изискванията е да не се повтаря и вече има записан такъв гоблен

  12. #27

    Подразбиране

    Записвам се със “ Сумерки города” по картина на Евгений Лушпин. Схемата е индивидуална разработка на 7 слоников.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от carra25 Виж мнение
    Извинете но едно от изискванията е да не се повтаря и вече има записан такъв гоблен
    Това е един същ участник, съжалявам за недоразумението. Първоначално не е успял да се запише сам, затова се получава дублиране.
    Ще бъде изтрит единият пост.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от carra25 Виж мнение
    Извинете но едно от изискванията е да не се повтаря и вече има записан такъв гоблен
    Cara25, с ник Fafalla всъщност е регистрирана Руми Нинова, която имаше технически проблем с влизането. Изглежда той вече е разрешен. Няма дублиран.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Николина Цветкова Виж мнение
    Записвам се с Париж на Теа, снимка ще кача като се прибера .
    Изпревари ме

Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •