Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 95

Тема: Коледа 2019

  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Момичета, подготвяте ли изненадите?
    тъкмо влизам във форума да си изтегля адресът от съобщения и ти виждам твоя пост.
    аз съм много ангажирана през другата седмица и пътуване ми предстоитои , тъй , че утре ще използвам почивният ми ден и ..... в понеделник другарчуто ми да си гледа тел . за SMS

  2. #47

    Подразбиране

    И аз утре ще изпращам на моето другарче!

  3. #48

    Подразбиране

    През седмицата ще изпратя и аз. Готова съм. ♥

  4. #49

    Подразбиране

    Аз днес изпращам предварително питах в Български пощи трябва ли да ми е отворена кутията, за да видят какво има вътре, че миналата година го занесох опаковано и такива молби паднаха да не ми го отварят.. не че като го облепиха с брандирано тиксо стана по-хубаво... ама днес ще опаковам там

  5. #50

    Подразбиране

    Днес ми е леко притеснено.В четвъртък си изпратих подаръка по бг пощи, защото имах само пощенски адрес. Проследих пратката и ми отразява, че е получена в петък. А другарчето ми не пише?

  6. #51

    Подразбиране

    Днес съм щастлива! Имам си подарък от tamida.Блгодаря много за хубавите пожелания, за мнооооогото сладости и играчките за елха!
    Весела Коледа на всички и щастлива 2020 година!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от diana karagiozova Виж мнение
    Днес ми е леко притеснено.В четвъртък си изпратих подаръка по бг пощи, защото имах само пощенски адрес. Проследих пратката и ми отразява, че е получена в петък. А другарчето ми не пише?
    Диди, да изчакаме? Другарчето ти не е влизало във форума през последните дни

  8. #53

    Подразбиране

    Моят подарък днес замина по Еконт - другарчето утре би трябвало да получи sms
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  9. #54

  10. #55

    Подразбиране

    и аз чакам моето другарче да се обади , блокирах си профилът в еконт и не мога да проверя , но според мен трябва да има съобщение днес .

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    и аз чакам моето другарче да се обади , блокирах си профилът в еконт и не мога да проверя , но според мен трябва да има съобщение днес .
    Има, има Роси, вече коледното настроение е при мен, благодарение на теб. Какво изобилие вижте сами Много, много благодаря! Весела Коледа! Една много, много здрава, щастлива и изпълнена с много обич 2020 година.

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    Има, има Роси, вече коледното настроение е при мен, благодарение на теб. Какво изобилие вижте сами Много, много благодаря! Весела Коледа! Една много, много здрава, щастлива и изпълнена с много обич 2020 година.
    AHlsHN5cORrcdk5s_l.jpg

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Днес съм щастлива! Имам си подарък от tamida.Блгодаря много за хубавите пожелания, за мнооооогото сладости и играчките за елха!
    Весела Коледа на всички и щастлива 2020 година!
    Светле,радвам се, че успях да ти доставя малко щастие и радост с този подарък! Весели и щастливи празници!

  14. #59

    Подразбиране

    Днес Дядо Коледа ми донесе прекрасни подаръци от diana karagiozova. Мила Диана, много благодаря за чудесните емоции, които предизвика у мен с твоята изненада. Желая на теб и твоите близки весели коледни и новогодишни празници.




  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Славче, много съм щастлива, че съм те зарадвала!
    Весела Коледа и щастлива нова година и на Вас! Бъдете здрави!

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •