Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Показване на 91 до 95 от 95

Тема: Коледа 2019

  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Имам си супер изненада от Дидето Много, много благодаря за прекрасната картичка с пожелания и сладката мишочка а сладкишите са просто “сбогом чиста съвест”
    Диде, желая ви успешна, здрава и късметлийска Нова година
    Прикачен файл 185019
    Весели празници, Танче ♥♥♥
    Така да ти върви цяла година - на пълно и с усмивка ♥

  2. #92

    Подразбиране

    Мила Вили / vili val4eva/ , благодаря ти за коледното настроение което ми създаде . Всичко е прекрасно !
    Желаяти Весели празници и изпълнена само с позитивни неща за теб 2020 година .
    318268-ed668-116157828-m750x740-u99be8.jpg

  3. #93

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от scorpion4eto Виж мнение
    Мила , Васе , получих си голямата сладка изненада ! Като си взех пакета от еконт и като видях колко тежи , прибирам се всички у дома и като почна едно разопаковане , за всеки изненади , подаръци след подаръци. Сладко мече , захарно мишле , готина елхичка , камбанка слабостта на малкия ми син . Колекционира ги и аз съм търпелива , когато си ги разглежда.... и отварям пакети тук бонобони за големи , отварям ботушче там шоколадови играчки за децата.... такива усмивки предизвика в нас благодаря ти ! Пожелавам ти от все сърце весела , уютна и вълшебна Коледа. Нека тя те усмихне широко , бъди здрава и щастлива ! Поздрави от цялото семейство Прикачен файл 185009 Прикачен файл 185010 Прикачен файл 185011 Прикачен файл 185012 Прикачен файл 185013
    Благодаря, Ани за милите думи! Нека Коледа да е за всички нас здрава, щастлива, усмихната, вълшебна. Весели празници на всички!

  4. #94

    Подразбиране

    Мила,Силвия /sissak/|с малко закъснение но получих твоят подарък.От сърце ти благодаря за всички тези невероятни неща които си направила за мен.Всичко е направено с много любов.Благодаря ти.Желая на теб и цялото ти семейство ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА.БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕНИ.





  5. #95

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •