Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 70 от 70
  1. #61

    Подразбиране

    Благодаря , Юра , за милите думи

  2. #62

    Подразбиране

    И моето другарче да очаква известие от еконт утре. 😘😘😘

  3. #63

    Подразбиране

    received_238654053833122.jpgПо молба на другарче! Огромни благодарности на Виолета Душкова за прекрасните минзухари, заготовка, пожелания, сладки и най-вече за стръкчето здравец. Благодаря от сърце!

  4. #64

    Подразбиране

    И аз днес получих изненадата за празника от stavrozova. Маги, благодаря ти за изящно изработеното бижу, което ще украси допълнително тоалета ми за празника, картичката с прекрасните пожелания, мартеничката и сладкото удоволствие.

    Весел празник!!!

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    И аз днес получих изненадата за празника от stavrozova. Маги, благодаря ти за изящно изработеното бижу, което ще украси допълнително тоалета ми за празника, картичката с прекрасните пожелания, мартеничката и сладкото удоволствие.

    Весел празник!!!
    Васе, радвам се, че ще съм част от празника!

  6. #66

    Подразбиране

    84625683_3387046977989036_1792576168025653248_o.jpg Хайде и аз да се похваля с моите подаръци.Разкошна картичка с много мили пожелания,мечтана подложка за чаша и много много сладки и вкусни бонбони.Благодаря Васе за прекрасните неща които си избродирала специално за мен!

  7. #67

    Подразбиране

    Ох, отдъхнах си. Радвам се , че се е получило и се харесва. Весел празник,момичета! Бъдете здрави и Наздраве!

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mynki Виж мнение
    84625683_3387046977989036_1792576168025653248_o.jpg Хайде и аз да се похваля с моите подаръци.Разкошна картичка с много мили пожелания,мечтана подложка за чаша и много много сладки и вкусни бонбони.Благодаря Васе за прекрасните неща които си избродирала специално за мен!
    Дари, радвам се че ти харесаха нещата, които изработих за теб. Ползвай ги със здраве. Весел празник!!!

  9. #69

    Подразбиране

    Честит празник,момичета!Бъдете здрави,щастливи и вдъхновени!Реализирайте мечтите си за нови и красиви гоблени!


    Благодаря ви за участието в играта.Весел празник!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #70

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Честит празник,момичета!Бъдете здрави,щастливи и вдъхновени!Реализирайте мечтите си за нови и красиви гоблени!


    Благодаря ви за участието в играта.Весел празник!

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •