Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Показване на 166 до 174 от 174
  1. #166

    Подразбиране

    Много благодаря за бързия отговор! Не знаех, че тези схеми са с френски възли и контурен бод. Търся ги за една гобленарка, която е любител на традиционните гоблени (пети-поинт без възли и контурен ) и малко се съмнявам, че ще се шие такива сложни неща. Благодаря Ви, все пак !
    Ако имате идеи къде да и потърся схеми на пейзажи, може да ми изпратите на лични.

  2. #167

    Подразбиране

    Здравейте!
    Търся тези схеми.Благодаря!
    laguna_s@mail.bgthumb_22195.jpg

  3. #168

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от laguna_s Виж мнение
    Здравейте!
    Търся тези схеми.Благодаря!
    laguna_s@mail.bgthumb_22195.jpg
    http://gallery.ru/watch?a=bOeW-qTI4

  4. #169

    Подразбиране

    Здравейте! Издирвам схема на това произведение - неизвестна фирма, на снимката лепнат знака на Вилер, схема рисувана на ръка от 9 листа. Липсват ми два. Ако някой може да помогне, ще съм благодарна. margoto1960@abv.bg

  5. #170

    Подразбиране

    Здравейте,
    Някой може ли да помогне със схема и ключ на " Ръченицата " на Мърквичка? По възможност с ДМЦ. Благодаря предварително.

    nadin_staikova@abv.bg

  6. #171

    Подразбиране

    Здравейте, търся схема на гоблена Златна есен. По възможност на Вилер. Прилагам картинка.Zlatna E.jpg

  7. #172

    Подразбиране

    Здравейте!Търся схема и ключ на някои от гоблените Лондон,Париж и ...Видях,че ги има като разработки на Милена стил/цветовете са предимно в сиво и червено/.Предварително ви благодаря 🤗 поща-lari_1982@abv.bg

  8. #173

    Подразбиране

    Здравейте, търся схемата и ключа на гоблена „Замъкът Иф“. Ще съм много благодарна ако някой може да ми я изпрати.

    mamam50@abv.bg

    Благодаря предварително

  9. #174

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, търся схемата на гоблена Приказни сезони - лято. Мисля, че е бил публикуван в списание Галерия бродерия, но с друго име.

    Благодаря предварително.
    g_vasileva@abv.bg

Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •