Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране Търся безплатни схеми за гоблени

    Здравейте, нова съм тук и ми трябват няколко схеми на гоблени. Шила съм ги преди години, но съм изхвърлила схемите, а искам да си ги ушия отново. Ще ви бъда много благодарна, ако някой си отдели времето да ми ги изпрати по имейла, който ще ви оставя. Схемите на гоблените, които са ми нужни са: "Мона Лиза", "Коне на водопой", "Момиче с книга" и "Арабско момиче". Дори да нямате схемите на всички от тях, няма проблем, пак ще ми бъдат от полза дори тези, които имате. Желая ви много здраве, приятен и спокоен ден!

    abv.bg: rumqna.nenova@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Румяна99 Виж мнение
    Здравейте, нова съм тук и ми трябват няколко схеми на гоблени. Шила съм ги преди години, но съм изхвърлила схемите, а искам да си ги ушия отново. Ще ви бъда много благодарна, ако някой си отдели времето да ми ги изпрати по имейла, който ще ви оставя. Схемите на гоблените, които са ми нужни са: "Мона Лиза", "Коне на водопой", "Момиче с книга" и "Арабско момиче". Дори да нямате схемите на всички от тях, няма проблем, пак ще ми бъдат от полза дори тези, които имате. Желая ви много здраве, приятен и спокоен ден!

    abv.bg: rumqna.nenova@abv.bg
    Изпратих ,без "Арабско момиче".

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте, трябвя ми схема на гоблена "Сънят на влюбените".
    Благодаря предварително и приятен ден!
    15.jpg

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте,

    Търся схема на Йерусалимската Света Богородица на фирма Солария. При преместване от едно жилище в друго съм изхвърлила схемата. Може да я изпратите на имейл pepi272001@abv.bg
    Благодаря предварително.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз търся Свобода на Леврон с един орел в полет че има няколко. hrisavalkova@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте! Търся схема и ключ на този гоблен. Много ще съм ви благодарна
    nua.jpg

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariankalina Виж мнение
    Здравейте! Търся схема и ключ на този гоблен. Много ще съм ви благодарна
    nua.jpg
    http://elypetrova.gallery.ru/watch?p...ture=topscroll
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Много благодаря

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета някои да има пренабор на схемата на Пастирката на гъски на лука.При мен на два знака отговарят едни и същи номера на конците.Помагайте моля Ви.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Момичета някои да има пренабор на схемата на Пастирката на гъски на лука.При мен на два знака отговарят едни и същи номера на конците.Помагайте моля Ви.
    Тук: https://m.vk.com/photo-48199695_4562...um-48199695_00

  11. #11

    Подразбиране

    Това е оригинала.А моя пренабор е с ДМС конци и не съответстват на тези знаци.И проблема е че аз имам много юдмс конци и не ми се купуват други.И все пак благодаря много.

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Търся ключа за,, Раждането на Венера,, на Леврон. Легендата я имам, но съм загубила ключа. Благодаря предварително.
    viliv_79@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    До viliv_79. Изпратих, дано да съм полезна.

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •