Резултати от анкета: Дата за провеждане на Националната среща 2020 година

Гласували
24. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 28,29 и 30 август 2020 година

    6 25.00%
  • 4,5 и 6 септември 2020 година

    18 75.00%
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 33
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Ниа, така е анкетата. Щом гласува някой, веднага се отчита резултата.
    Диди, едно голямо ИЗВИНЯВАЙ!
    Май трябва да сменям очилата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте, здравейте, момичета и момчета!
    Аз съм за датите:4,5 и 6 септември.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Диди, едно голямо ИЗВИНЯВАЙ!
    Май трябва да сменям очилата.
    Целувам те ♥

  4. #19

    Подразбиране

    Само това ли са вариантите? Не можем да гласуваме да си остане както преди?

  5. #20

    Подразбиране

    Момичета, всеки си е предвидил време за шиене, нека си останат старите дати. Доста гоблени ми се струва че ще останат недовършени!

  6. #21

    Подразбиране

    Времената са интересни и е добре да се съобразяваме със създалата се ситуация. Но аз съм за среща през октомври. Готова съм с конкурсния си гоблен, но много от големите проекти, които са достойни за такъв форум, ще останат недовършени.
    Аз не разполагам с времето си, планирам много внимателно всички пътувания в края на предходната година и нямам възможност или ще е много трудно да правя промени сега, за да имам шанс да присъствам на срещата. Ще помоля, ако е възможно, да се добавят в анкетата и стандартните октомврийски дати.
    Редактирано от Стуто : 27.05.2020 в 10:35.

  7. #22

    Подразбиране

    Според мен по удачно е да се проведе към края на месец септември . Не е за пренебрегване да се попитат съответните власти дали ще разрешат такова по мащаб събиране .

  8. #23

    Подразбиране

    Мисля, че е твърде рано отсега да се прогнозира какво ще е положението през септември и октомври. Задачата е пълна с неизвестни. В цял свят събитията се отлагат колкото може повече далеч във времето. Изобщо не е ясно дали ще разрешат събиране от такъв мащаб, 100-150 човека. Знам, че организацията е трудна задача и изисква много време и нерви, но считам, че трябва да изчакаме още малко. И да се даде по-дълъг срок за гласуване в анкетата.За да се чуе мнението на всички. Ако положението е както досега, аз ще присъствам на която и дата да е срещата, със или без гоблен, все едно. Но иначе съм твърдо за октомври.

  9. #24

    Подразбиране

    Здравейте
    Без значение от датите за провеждането на тазгодишната среща аз няма да мога да присъствам поради лични причини
    Конкурсния ми гоблен е завършен и чакам за да го покажа във форума
    Според мен обстановката е твърде динамична и не можем да прогнозираме каква ще е през октомври, но съм съгласна с мнението на ya-ya не ясно да ли ще разрешат такова събитие

  10. #25

    Подразбиране

    Аз се надявам да успея да дойда, ако срещата бъде преместена толкова рано и обстановката да е спокойна. Личното ми мнение е, че това е неразумно и предпочитам октомври месец или края на септември. Плашим се от хипотетична втора вълна, а забравяме, че първата още не е отминала. Все още сме в епидемия и масовите събития са забранени, както и събирането на огромен брой хора в закрити помещения.

  11. #26

    Подразбиране

    Не знам дали ще мога да редактирам тази анкета. Ще пусна нова и ще заключа тази.

  12. #27

    Подразбиране

    Нямам проблеми и весело да бъде!

  13. #28

    Подразбиране

    Нито едното нито другото - на края на август е поправителната матура , а в началото на септември кипи подготовката за новата учебна година. Пък и при тази ситуация с коронавируса нищо сигурно няма...Предпочитам да е октомври ако изобщо има. Мисля че въпроса да се състои не е на всяка цена. Света няма да свърши ако се отложи с една година.

  14. #29

    Подразбиране

    Здравейте, аз гласувах за смяна на датата, надявам се, че обстановката ще е добра за среща през септември. Ако сме здрави, се надявам да се видим тази година!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм за запазване на първоначалната октомврийска дата. Много врачки станаха с кристални топки кога ще има и кога няма да има нова вълна от старата епидемия, до тогава могат и нов вирус да измислят или да им омръзне да размятат този. Вярно, астрономическата есен започва от 23 септември, но при тази промяна в климата... октомври още е лято. Не че съм започнала конкурсния си гоблен , не че ще го завърша в срок . Но ако срещата си е традиционна, да си е по традиционното време. Ако излязат форсмажорни обстоятелства ще се мисли тогава.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •