Резултати от анкета: Дата за провеждане на Националната среща 2020 година

Гласували
24. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 28,29 и 30 август 2020 година

    6 25.00%
  • 4,5 и 6 септември 2020 година

    18 75.00%
Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 33
  1. #1

    Exclamation Анкета във връзка с промяна датата на Националлната среща през 2020 година

    Уважаеми съфорумки и съфорумци, във връзка с епидемията у нас и очакваната втора вълна на вируса през есента, моля да гласувате за евентуална дата на Националната среща. Предложението на организаторките от град Габрово са: 28,29 и 30 август или 4, 5 и 6 септември. Крайна дата за гласуване: 07.06.2020 година. Крайната дата се налага поради организационни причини.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм за 28,29,30 август

  3. #3

    Подразбиране

    Аз съм за 4, 5, и 6 септември. Надявам се този вирус да се е върнал в Китай до тогава.
    v_g_g@mail.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм за 28,29,30 август

  5. #5

    Подразбиране

    Диди, направи анкета с две позиции - направо да се гласува в анкетата и веднага да се отчитат резултатите. По-лесно и прегледно е.
    А относно вориантите за мен, за сега , няма значение кой вариант ще се избере. Една седмица по-рано или по-късно не е голяма разлика.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Диди, направи анкета с две позиции - направо да се гласува в анкетата и веднага да се отчитат резултатите. По-лесно и прегледно е.
    А относно вориантите за мен, за сега , няма значение кой вариант ще се избере. Една седмица по-рано или по-късно не е голяма разлика.
    Ниа, така е анкетата. Щом гласува някой, веднага се отчита резултата.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rumina Виж мнение
    Аз съм за 28,29,30 август
    Моля, гласувайте в анкетката. По-лесно ще е за организаторите.

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте дами, и аз да си кажа какво сътворих. Като организатор, съм готова почти напълно с огранизацията, но имено заради създалата се епидимиологична обстановка, умишлено задържах да пусна поканата за да гостувате на тазгодишната среща в Габрово. Преди няколко дни беше зададен въпрос дали ще има среща тази година, имено защото няма покана. Коментира се, и беше подхвърлена идеята да се премести по-рано тази година. За мен това не е проблем, защото имам готовност да прехвърля организацията в по ранен период, но не мога да го реша еднолично, така че се обръщам към вас да изберем заедно по ранна дата. Предложените дати са съобразени така че да удовлетворят желанията на всички. Моля да дадете вашите предпочитания, а принужда да коментирате предложението.
    Благодаря за разбирането.

  9. #9

    Подразбиране

    Аз нямам претенции кои дати ще се изберат. Съгласна съм и за двата варианта. На този етап нямам нищо предвидено . Както реши мнозинството :*

  10. #10

    Подразбиране

    Как така цял месец по-рано ,нали имаше срокове?

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rK_tasheva Виж мнение
    Как така цял месец по-рано ,нали имаше срокове?
    За ,кои срокове се притеснявате? За конкурсите има време да се гласува . Стискайте палци вируса да не се върне че тогава нито срокове нито конкурси ще има. Добре са се сетили организаторите че са пуснали анкета да няма после недоразбрали пак Успех и дано да се видим живи и здрави на национална в Габрово.

  13. #13

    Подразбиране

    През септември е по-добре..може да е по-прохладно.

  14. #14

    Подразбиране

    Нито август, нито септември. Планирала съм си от сега полетите за тази година. Ако има отлагане, аз най вероятно ще отсъствам. Ако е ноември може и да стане.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    За мен няма значение. Все съм на среща. 😆

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •