Показване на 1 до 15 от 228

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Националните срещи за мен са важни и поучителни. Мерило са ми за красотата и напредък в гобленарството, сверявам си часовника както се казва, вдъхновявам се, възхищавам се... Все неща, които никъде другаде не срещам в България. То всичко на едно място, просто се изпълвам с чувства, които никъде другаде не мога да си "набера". Нямам тясно свързани взаимоотношения с участниците, което ми дава безпристрастен поглед върху всичко. Виждам и извличам за себе си необходимото, споделям със съмишленици... Мечтая си един ден и аз да съм пример за някого.
    Таз годишната среща обозначена от самото начало като "ФАТАЛНА" е на път да стане наистина такава. В моите очи се превръща в мерило на човешки ценности като смелост, сила, разум и т.н., което ми става много грозно. Лъчезарната усмивка на Жулиета много ме привлича, а и габровски купон не е никак за изпускане, но срещата се очертава да е изключително ограбена от към изкуство. Честно казано, ми се иска срещата да се отложи и догодина да си спретнем една "СПЕЦИАЛНА" национална.
    Отказвам няма да е моята дума, ще отложим срещата със Stefр и вас.
    Редактирано от Tonito : 14.09.2020 в 13:50.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •