Не съм се записвала за срещата, съответно отписвала. Много исках да присъствам, но по редица съображения се отказах. Съпругът ми ремонтира рентгеновите апарати в няколко окръга, всеки ден е на различно място. Няма да ви казвам колко се притеснявах, когато се развали апарат, с който в ковид отделението снимаха болните. Ограничихме контактите до минимум. Сега чета коментарите и ми става грозно. Нека бъдем толерантни! А сега възрастни хора се обясняват защо се отказват... Ами на първо място от съображения за сигурност, пазят себе си и околните. Нали за това бяхме под карантина, малко да се поспрат хората, да се погрижат за здравето си. Като разумни хора, какво ни пречеше да отложим срещата за по-добри времена? Отложиха Олимпийските игри, състезания и много други събития. П.С. Зная какво е да организираш среща с малък екип. Когато бяхме ние, всеки ден някой се отписваше , друг записваше и се създаваше бъркотия, но не се оплакахме.Зная, че е притеснение. Желая на всички участници да си прекарате добре. И да се видим на живо в по-добри времена.