Показване на 1 до 15 от 228

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Изчетох какво сте писали. Темата за записване е от месец юни, и тогава този вирус го имаше и никой не каза, че до есента ще си е отишъл. Имаше и две анкети за датата на срещата , тогава викнахте, че било традиция и трябва да е през октомври. А някои от традиционалистите въобще не се записаха. Защо сега пишете, че срещата трябва да бъде отложена за догодина, защо не го написахте в анкетата, за да не си губи времето организаторката. Разбирам притесненията ви, и аз се притеснявам, но Жулиета не може сама да вземе решение за отлагане на срещата за догодина. Какво ще стане със сегашните конкурси, ще има ли нови, след като тези не са приключили.
    Кой ще приеме новата организация за догодина, има ли кой? И ако останат накрая три маси хора, ще се брои ли за национална среща?
    И моля ви, няма смисъл нито от нападки, нито от оправдания, нито от обяснения. Тези, които са се отписали са си намерили причина, не е необходимо да се оправдават и обясняват за решението си.
    И аз изчетох всички коментари. За анкета никъде не видях, може би е била отделна тема която не съм забелязала, но и да бях ситуацията е такава, че не може да предвидиш какво ще се случи в тази обстановка, аз чаках до последно надявайки се да се успокоят нещата както и всички останали предполагам. Да си остане органиацията за друга дата. Защо трябва друг да поема. Нека си остане Габрово. Всички забавления и програми, които Жулиета старателно ни е подготвила съм сигурна, че всеки иска да ги изживее. А конкурсите и гоблените ще са в повече. Както прецените.

    P.S: Намерих темите с анкетите
    Редактирано от Tonito : 15.09.2020 в 11:42.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •