Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
Реших да напиша и моето мнение за срещата тази година,като предварително искам да уточня,че уважавам труда на организаторката и нейното разочарование.Според мен още от самото начало беше кристално ясно,че нормална среща при създалата се ненормална обстановка няма да бъде възможна.Никой здравомислещ човек не би било редно да поема отговорност и да гарантира за здравето и безопасността при събирането на толкова много хора.Единственото решение според мен/лично мое мнение/ беше срещата да се отложи за следващата година,като се запази домакина /ако той желае,разбира се/. Това,че хората отказали се в последствие бяха принудени да влезнат в оправдателен режим ми подейства тъжно и обидно.Бъдете здрави и творете красоти.
Обръщам се с отговор, само защото много се изненадвам за това, че давате такива определения за здраво мислещ човек. Аз също съм достатъчно здраво мислещ човек, който прави всичко възможно да осъществи домакинство както всички други който са били преди мен. Мога само да ви кажа, че ако е трябвало да се отмени нещо е трябвало да го каже друг човек. Аз лично от две години чаках това домакинство именно точно заради тази дата и за това че е фаталната среща.
Колкото и да ви е странно никой не карам да се извинява за това, че няма да участва, но е грозно да се запишеш и после да се отпишеш заради оправдание от болест, която е измислена да стряска света. Не отричам, че има болни, но броя в България не е точно този за който се твърди. Работя на такова място където мога да получа тази информация.
Всеки си пеценява как да действа, но не давайте надежди че ще уважите срещата и после да се подиграете с труда на хората който се грижат за вашето удоволствие от пребиваването ви и здравето ви. За пореден път казвам, че са взети мерки за безопасност на тези който ще присъстват.
Който ми има доверие, ще уважи срещата. Добре дошли са всички.