Показване на 1 до 15 от 228

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Жужи, може ли да напишеш какво включва стойността на мероприятията за двата дни. Че при моите сметки има разминавания с посочените от теб.

    за 9.10 - при мен излизат 57 лв, при теб 75 лв - допускам, че е техническа грешка, обърнати цифри
    -а 10.10 - при мен 77 лв, посочени 44 лв
    Като цяло, разликата е минимална, но все пак да е ясно какво пропускам.
    И още едно уточнение - след като за хотела се заплаща при настаняването, значи трябва да превеждаме само парите за другите мероприятия, нали?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Жужи, може ли да напишеш какво включва стойността на мероприятията за двата дни. Че при моите сметки има разминавания с посочените от теб.

    за 9.10 - при мен излизат 57 лв, при теб 75 лв - допускам, че е техническа грешка, обърнати цифри
    -а 10.10 - при мен 77 лв, посочени 44 лв
    Като цяло, разликата е минимална, но все пак да е ясно какво пропускам.
    И още едно уточнение - след като за хотела се заплаща при настаняването, значи трябва да превеждаме само парите за другите мероприятия, нали?
    Така... няма грешка NIA, явно не си ме разбрала. Става въпрос за следното:
    НЕ СЕ ПРАВИ ПРЕВОД ЗА НОЩУВКИТЕ, те се плащат при настаняване.
    ПРЕВОДА Е САМО ЗА ВЕЧЕРИТЕ И ОФИЦИАЛНАТА ЧАС В ЗАЛАТА.
    Така се получава - вечеря на 09.10. - 31лв, зала и пауза - 10лв, официална вечеря - 34лв. - което е 75лв.
    тези който не се записват за първата нощувка, не плащат и вечерята и затова само за едната вечер е 44лв.
    Самите нощувки според броя им са - една е 26лв, две са 52лв., който се плащат на рецепцията на хотела когато се регистрираш.
    Надявам се да съм била изчерпателна. Ако имаш други въпроси звънни ми на посочения в офертата номер.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Така... няма грешка NIA, явно не си ме разбрала. Става въпрос за следното:
    НЕ СЕ ПРАВИ ПРЕВОД ЗА НОЩУВКИТЕ, те се плащат при настаняване.
    ПРЕВОДА Е САМО ЗА ВЕЧЕРИТЕ И ОФИЦИАЛНАТА ЧАС В ЗАЛАТА.
    Така се получава - вечеря на 09.10. - 31лв, зала и пауза - 10лв, официална вечеря - 34лв. - което е 75лв.
    тези който не се записват за първата нощувка, не плащат и вечерята и затова само за едната вечер е 44лв.
    Самите нощувки според броя им са - една е 26лв, две са 52лв., който се плащат на рецепцията на хотела когато се регистрираш.
    Надявам се да съм била изчерпателна. Ако имаш други въпроси звънни ми на посочения в офертата номер.
    Благодаря ти, Жу! Явно проблемът е в "моя телемизор" Сега наистина беше изчерпателно и ясно. Аз просто ги събирах двата дни, а то било вариант 1 и вариант 2.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •