Показване на 1 до 15 от 228

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Мълчах, мълчах, но наистина не мога повече. Жу, разбирам и уважавам желанието ти да организираш една уникална и запомняща се среща. Знам колко време чака това домакинство и колко усилия и ресурс си вложила в организацията. Но приеми, че не всичко зависи от нас. Да нападаш персонално някого за решението му и затова, че се е осмелил да напише мнението си е недостойно.Визирам отговора ти към Поли и Елена. Да търсиш сметка на отказалите се за тяхното лично решение е меко казано странно.. И, моля те, не намесвай Стара Загора в цялата тази работа. И не говори за опит за организация на някаква паралелна среща.
    Каква среща в СЗ? Да не би да съм изпуснала нещо?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Каква среща в СЗ? Да не би да съм изпуснала нещо?
    Не си, някой е направил лоша услуга на Жу

    Жу, ти си прекрасна, усмихната и лъчезарна и съм сигурна, че каквото трябва да се направи е направено. Моля те да не ни съдиш за избора. Разбираш ли, сама си решила, че звездите са наредени по начин, който устройва теб и точно тази, 2020, и никоя друга, е твоята година. И понеже това е твоята година, няма да отложиш срещата за догодина. Странно ми е, но го приемам. За това моля да не съдиш нашия избор

    По повод срещата в Стара Загора-да, имаше такава и беше чудесна и се събрахме доста хора.
    Само че беше 2019 година.

    П.С. 2019 срещите бяха две преди Националната, имаше и в Пловдив

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •