Здравейте отново на всички!
Искам да успокоя притеснилите се за провеждането на тазгодишната национална среща - взети са мерки за това как да проведем мероприятията, няма място за излишни страхове, за паника или съмнения. Аз лично съм оптимист че всичко ще е на ред и ще се забавляваме както всяка друга година.
До сега са се записали 72 съфорумки, като 1/3 от тях са с по 1 или 2 гости. Вярно е че има и няколко отказали се по лични причини, за което няма как да не се уважи, но не разбирам защо е паниката за провеждането на официалната част.
Говорила съм с директорката на хотела как да са разпределени масите, за да се спазват изискванията наложени от създалата се ситуация. Пуснала съм и писмо до кметицата за да осведомя за броя на хората който ще присъстват, и нямам отказ за това. Мисля че съм се постарала подобаващо за всичко, а съм съвсем сама в организацията и подготовката. Не се оплаквам от нищо и дори ми е приятно да го права, защото имам огромно желание да посрещна съфорумките си в моя град и да се забавляваме както всеки друг път.
Ще ви очаквам мили момичета да ми гостувате и да си направим една страхотна среща.
Напомням за записалите се и със сигурност решили да присъстват, че от 01.09 ще приемам сумите за миероприятията за който са се записали. Когато ги получа, ще им дам и номера на стаята в която ще са настанени от резервациите им. За тези който няма да нощуват, ще уточня какво точно ще ползват.
Вярвам че ме разбирате и вие че се старая и правя каквото мога за да "угодя" на всички, защото ние си го заслужаваме.
Желая на всички много здраве и прекрасни емоции!
Хубава вечер!