Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
Аз оставам с 2 госта, но само за офиц. Част и вечерята. Отпадат нощувките. Оказа се, че 1- я ми гост има апартамент в Габрово, та ще го караме на тънко, по габровски
Та, имам питане, превеждам сумата и ако се случи така, че няма среща по една или друга причина, какво става с парите?
Друг въпрос - за гоблените от "Градски...", може ли да ги покажем на срещата? Кой ще търпи до догодина? Вале, ако искаш поемам ангажимент да помагам на човек, който делегираш, с предложение от моя страна да се гласува и за този конкурс...
И трето, предлагам, за конкурсните гоблени, тези които няма да присъстват, който има възможност и човек от града, присъстващ на срещата, нека изпратят по него гоблена, за да се види на живо. Тази година има много и уникални гоблени, нека им се насладим.
Бъдете здрави, позитивни и творете красота!
Здравей Плами. Много се радвам че ще присъстваш. Дописвам и гостите ти и ви очаквам.
По питанията ти да отговоря - така... Ако нещо се случи и недай си Боже да забранят влизането или излизането в града, ще се възстановят само парите за вечерите, а за останалите пари ще си получите подаръците по пощата.
Колкото до въпросите с конкурсите - приемам твоите предложения и ако има някакво развитие там аз приемам да ги осъществим както се разберете, защото наистина има много големи красоти който да се покажат.
Нека всички се насладим на красотите!