Показване на 1 до 15 от 228

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране

    Мили дами, искам да кажа, че разочарованието ми заради отказалите се, наистина е голямо, но пък мога да добавя, че има хора който допълнително решават да се запишат и да присъстват, само защото не са подвласни на пандемии и паники. Има хора който дори ме питаха дали са закъснели, но желаят да присъстват. Ако все още искат и други да се запишат - заповядайте, приемам гости. Удължамам времето за записване и плащане до 30.09. Вече близо 15 човека са платили и сумите им са при мен. Днес ми се обадиха и поне още 7 човека че тази седмица ше преведат парите си. За всички има подаръци и изненади. Очаквам ви с нетърпение.
    П.П. Ще запиша срещу всеки превел парите си - ПЛАТИЛ. Ако някой съм изпуснала да ми звънне на посочения телефон.

    П.П. Последна равносметка за хората който са се записали от началото до сега и какво остава като бройка до момента:
    Записали се 75 човека (накой с гости)
    Отказали се 33 човека (не са добавени гостите)
    Остават 60 човека (заедно с гостите)
    Добавям и новожелаещите, който лично се свързаха с мен, но не могат да се запишат тук във форума - 6 човека, както и мой гости - гобленарки от града - 5 човека.
    Очаквам ви с удоволствие.
    Редактирано от jelana79 : 14.09.2020 в 01:33.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •