Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
И аз напълно подкрепям! Призовавам Жу да възстанови първоначалния списък / от преди отказите и да компенсираме направените разходи.Само,който не е бил домакин незнае с какво е свързана цялата организация. А, когато организаторът е сам е още по-трудно.
Жу, до сега се въздържах, но вече не мога да не те помоля да отложиш за догодина срещата. Баджовете ще са същите,е може да се наложи да направиш и нови, подаръците ще си останат за догодина. Всичко ще остане, но настроението ще е по-добро, надявам се. Направи го в памет на Поли, а не срещата да се направи под знака на такава тъжна вест. Сигурна съм,че догодина ще стане срещата,за която си мечтала и си се подготвяла Приеми тези масови откази като своеобразно допитване за промяната- Все пак повече от половината от първоначално записалите се са се отказали. Болшинството решава, нали?

П.П. Идея за организаторите на конкурси- ами спретнете един конкурс за бродирана маска, а догодина ще си направим бал с маски. Няма по-добър начин, според мен, да се отбележи фаталността на срещата и причината за нейното отлагане.