Така! Виждам, че доста хора се отписват от срещата, но не знаят какво изпускат. Категорично заявявам, че НЯМА ДА ОТМЕНЯ СРЕЩАТА и моято домакинство тук в Габрово, но също така ви казвам, че за пръв и последен път ще направя среща в моя град. Сама правя всичко и получавам помощ само от Венелина, но се старая да го направя интересно и забавно, а разбирам (нама значение как) че се коментира по други места, че аз няма да се справя с организацията. За тези който се съмняват искам да им кажа - мили дами, само ще изпуснете една интересна среща, защото сам човек има доста осъществими идеи, от колкото много хора с неусъществими. За ваше сведение - всички подаръци са готови и ми обяснете сега аз какво да правя с разходите който направих за да сте доволни. Но въпреки това подготвих всичко. Конкурсите си остават както са обявени, с изключение този на Валя, защото тя го изтегли. Който иска да донесе своите изделия и ще се избира и гласува само от тях, останалите ще се смятат за непоказани. Заявени са 4 щанда на различни фирми, една от който ще е за първи път на наша среща и иска да покаже много от артикулите си.
Искам да осведомя, че започнах да получавам парите пратени от някой записали се и переодично ще ги отбелязвам в списъка.
Благодаря на всички който не се отказаха и ми гласуваха доверие за организацията на срещата. Ще ви очаквам с нетърпение да се видим и да си направим една интередна среща, защото повярвайте ми имам и лични изненади, но това ще го видят само присъстващите.
П.П. Разберете ме, че тази създала се ситуация никак не е приятна за никой. Не мога да си обясня, защо оправданията са за това че не желаете да рискувате с гостуването си на срещата. Обясних вече, че няма място за излишна паника и притеснения, но не мисля че тази е истинската причина.