Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
Изчетох какво сте писали. Темата за записване е от месец юни, и тогава този вирус го имаше и никой не каза, че до есента ще си е отишъл. Имаше и две анкети за датата на срещата , тогава викнахте, че било традиция и трябва да е през октомври. А някои от традиционалистите въобще не се записаха. Защо сега пишете, че срещата трябва да бъде отложена за догодина, защо не го написахте в анкетата, за да не си губи времето организаторката. Разбирам притесненията ви, и аз се притеснявам, но Жулиета не може сама да вземе решение за отлагане на срещата за догодина. Какво ще стане със сегашните конкурси, ще има ли нови, след като тези не са приключили.
Кой ще приеме новата организация за догодина, има ли кой? И ако останат накрая три маси хора, ще се брои ли за национална среща?
И моля ви, няма смисъл нито от нападки, нито от оправдания, нито от обяснения. Тези, които са се отписали са си намерили причина, не е необходимо да се оправдават и обясняват за решението си.
Много благодаря за разбирането Вили. Ако трябва ще се съберем по малко хора, но аз съм поела ангажимента да направя среща и ще покажа че мога. Всички отписали се избират сами за себе си какво да направят, но никой не е на ясно аз какви усилия и нерви изхабих за да направя всичко. Има нагласени подаръци и материали за 90 човека... Аз съм дала средства и искам да зарадвам всички... А сега ми кажете какво да ги правя... Всеки си прави сметката от рано да се подготви и когато така всеки ден се отказват нови хора за се обричам на загуби - на никой не го пожелавам. Ще платя това което съм ангажирала, но всеки да се замисли точно над думите на Вили - когато се записвахте пандемията беше в разгара си и не ви притесняваше, а сега оправдания. Искам да се съберем всички както всяка друга среща и да покажем красотите от нашето общо хоби, но се обрича на една обикновенна сбирка. Уважавам всички решили да присъстват и ще ги посрещна както съм обещала - добре сте дошли, защото има какво да видите.