Страница 11 от 15 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 228

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Аз оставам с 2 госта, но само за офиц. Част и вечерята. Отпадат нощувките. Оказа се, че 1- я ми гост има апартамент в Габрово, та ще го караме на тънко, по габровски
    Та, имам питане, превеждам сумата и ако се случи така, че няма среща по една или друга причина, какво става с парите?
    Друг въпрос - за гоблените от "Градски...", може ли да ги покажем на срещата? Кой ще търпи до догодина? Вале, ако искаш поемам ангажимент да помагам на човек, който делегираш, с предложение от моя страна да се гласува и за този конкурс...
    И трето, предлагам, за конкурсните гоблени, тези които няма да присъстват, който има възможност и човек от града, присъстващ на срещата, нека изпратят по него гоблена, за да се види на живо. Тази година има много и уникални гоблени, нека им се насладим.
    Бъдете здрави, позитивни и творете красота!
    Плами, аз не мога да задължа никого с този ангажимент, а и на срещата ще има много малко гоблени от "Градски пейзажи". Но ако си съгласна, то аз нямам нищо против ти да проведеш конкурса на място. Ако вземеш такова решение, ще ти изпратя наградите за конкурса и ще ти обясня, какво трябва да направиш.
    Отново поднасям извиненията си към Жулиета, аз не смятам, че епидемията е измислица и имам право да пазя себе си и близките си хора.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от walentiina Виж мнение
    Плами, аз не мога да задължа никого с този ангажимент, а и на срещата ще има много малко гоблени от "Градски пейзажи". Но ако си съгласна, то аз нямам нищо против ти да проведеш конкурса на място. Ако вземеш такова решение, ще ти изпратя наградите за конкурса и ще ти обясня, какво трябва да направиш.
    Отново поднасям извиненията си към Жулиета, аз не смятам, че епидемията е измислица и имам право да пазя себе си и близките си хора.
    Вале, след като ще има малко гоблени от градските. тогава наистина е по-добре да остане за по-късен етап.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Вале, след като ще има малко гоблени от градските. тогава наистина е по-добре да остане за по-късен етап.
    Плами, сега ще проведем виртуалния конкурс и веднага след него всички ще са свободни да показват гоблените си в социалните мрежи. Живот и здраве през следващата година ще измисля някакъв вариант, с който да се реванширам пред участниците.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз ще присъствам, превела съм вече парите. Ако някой иска ластици със щипки и ще присъства, нека ми пише.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    Аз ще присъствам, превела съм вече парите. Ако някой иска ластици със щипки и ще присъства, нека ми пише.
    Много се радвам Маги. Чакам ви с голямо удоволствие.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз искам да се извиня на организаторката ,и да кажа ,че след дълги размисли , ние с Даката няма да присъстваме.Съжаляваме за неудобството. Притеснени сме покрай ковид и не искаме да рискуваме . Ако има среща ще следим и благородно ще завиждаме. Още веднъж съжаляваме за неудобството.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз също няма да присъствам, моля да ме отпишете!Съжалявам за причиненото неудобство!

  8. #8

    Подразбиране

    Мълчах, мълчах, но наистина не мога повече. Жу, разбирам и уважавам желанието ти да организираш една уникална и запомняща се среща. Знам колко време чака това домакинство и колко усилия и ресурс си вложила в организацията. Но приеми, че не всичко зависи от нас. Да нападаш персонално някого за решението му и затова, че се е осмелил да напише мнението си е недостойно.Визирам отговора ти към Поли и Елена. Да търсиш сметка на отказалите се за тяхното лично решение е меко казано странно.. И, моля те, не намесвай Стара Загора в цялата тази работа. И не говори за опит за организация на някаква паралелна среща.
    Редактирано от ya-ya : 14.09.2020 в 11:05.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Мълчах, мълчах, но наистина не мога повече. Жу, разбирам и уважавам желанието ти да организираш една уникална и запомняща се среща. Знам колко време чака това домакинство и колко усилия и ресурс си вложила в организацията. Но приеми, че не всичко зависи от нас. Да нападаш персонално някого за решението му и затова, че се е осмелил да напише мнението си е недостойно.Визирам отговора ти към Поли и Елена. Да търсиш сметка на отказалите се за тяхното лично решение е меко казано странно.. И, моля те, не намесвай Стара Загора в цялата тази работа. И не говори за опит за организация на някаква паралелна среща.
    Каква среща в СЗ? Да не би да съм изпуснала нещо?

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Каква среща в СЗ? Да не би да съм изпуснала нещо?
    Не си, някой е направил лоша услуга на Жу

    Жу, ти си прекрасна, усмихната и лъчезарна и съм сигурна, че каквото трябва да се направи е направено. Моля те да не ни съдиш за избора. Разбираш ли, сама си решила, че звездите са наредени по начин, който устройва теб и точно тази, 2020, и никоя друга, е твоята година. И понеже това е твоята година, няма да отложиш срещата за догодина. Странно ми е, но го приемам. За това моля да не съдиш нашия избор

    По повод срещата в Стара Загора-да, имаше такава и беше чудесна и се събрахме доста хора.
    Само че беше 2019 година.

    П.С. 2019 срещите бяха две преди Националната, имаше и в Пловдив

  11. #11

    Подразбиране

    Националните срещи за мен са важни и поучителни. Мерило са ми за красотата и напредък в гобленарството, сверявам си часовника както се казва, вдъхновявам се, възхищавам се... Все неща, които никъде другаде не срещам в България. То всичко на едно място, просто се изпълвам с чувства, които никъде другаде не мога да си "набера". Нямам тясно свързани взаимоотношения с участниците, което ми дава безпристрастен поглед върху всичко. Виждам и извличам за себе си необходимото, споделям със съмишленици... Мечтая си един ден и аз да съм пример за някого.
    Таз годишната среща обозначена от самото начало като "ФАТАЛНА" е на път да стане наистина такава. В моите очи се превръща в мерило на човешки ценности като смелост, сила, разум и т.н., което ми става много грозно. Лъчезарната усмивка на Жулиета много ме привлича, а и габровски купон не е никак за изпускане, но срещата се очертава да е изключително ограбена от към изкуство. Честно казано, ми се иска срещата да се отложи и догодина да си спретнем една "СПЕЦИАЛНА" национална.
    Отказвам няма да е моята дума, ще отложим срещата със Stefр и вас.
    Редактирано от Tonito : 14.09.2020 в 13:50.

  12. #12

    Подразбиране

    Привет и от мен , до последно размишлявах ,дори бях убедена за присъствието си на срещата. Разбирам обидата и притесненията ти , Жу , но приеми и моите извинения , ще помоля аз и госта ми да бъдем зачеркнати от списъка. И аз мисля като Tonito. Бъдете всички здрави и успешни !

  13. #13

    Подразбиране

    За съжаление и аз няма да присъствам, моля да ме отпишете.

  14. #14

    Подразбиране

    Моля и аз да бъда отписана от срещата.

  15. #15

    Подразбиране

    Моля да ме отпишете от срещата. Няма да присъствам.
    Съжалявам , че няма да видя приятелките си от години! Извинете за неудобството!

Страница 11 от 15 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •