Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 228

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Моля да ме отпишете от срещата. Няма да присъствам.
    Съжалявам , че няма да видя приятелките си от години! Извинете за неудобството!
    и аз като Ирка

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Моля да ме отпишете от срещата. Няма да присъствам.
    Съжалявам , че няма да видя приятелките си от години! Извинете за неудобството!
    Моля и мен да отпишете, ще пропусна.
    Мир на душата на Поли и светлина по пътя й ...

  3. #3

    Подразбиране

    Съжалявам, че ще пиша и аз, но според мен среща няма да има.Смятах,смятах и за 28 човека от форума / без гости и организатори/ какъв е смисъла да се провежда.На ясно съм,че Жу хвърли сили и средства за органозация,но по-добрия вариант е да остане за 2021 като олимпиадата..Идеята ми беше да отида само в събота за това и не съм записана/не зависещи от мен причини/,но вече не виждам за какво да карам 500 км....
    Що се отнася до конкурса организиран от мен ще направя само виртуално гласуване, а за следващия ,Вили,съм обявила темата отдавна.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Болестта била измислена да стряска света? Още малко и ще почнете да обяснявате как се разнася от 5G кули, и Бил Гейтс иска да ни чипира всичките. Здравомислещ човек отвсякъде! Много се радвам, че така и не се записах, по други лични причини. Ако се бях записала, щях да се отпиша - след като не вярвате в болестта, ние пък няма как да повярваме, че действително сте взели мерки за безопасност. На някои хора егото е по-важно от здравето и живота на хората, явно.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eowyn Виж мнение
    Болестта била измислена да стряска света? Още малко и ще почнете да обяснявате как се разнася от 5G кули, и Бил Гейтс иска да ни чипира всичките. Здравомислещ човек отвсякъде! Много се радвам, че така и не се записах, по други лични причини. Ако се бях записала, щях да се отпиша - след като не вярвате в болестта, ние пък няма как да повярваме, че действително сте взели мерки за безопасност. На някои хора егото е по-важно от здравето и живота на хората, явно.
    Я по-полека! Без обиди и нападки! На пръсти се броят хората,които са се борили за домакинство на нац.среща и Жулиета е една от тях. В повечето случаи домакинство се е приемало след увещания, кандърми и какво ли не. Нека да се уважаваме.
    ПП. И аз не вярвам в тази така наречена пандемия. Не отричам болеста, тя съществува, но не е това, за което се представя. От обикнсовен грип до сега е имало в пъти повече и заразени, и заболели и починали.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Не знам къде и как да го напиша, но така или иначе това е най -четената тема в момента и има пряка връзка със ситуацията и предстоящите събития.....

    С огромна тъга ви съобщавам, че старозагорската група осиротя. Polinabg (Павлина Михаилова) днес загуби битката с Covid-19. Запомнете я с невероятното й чувство за хумор и широката й усмивка. Да почива в мир!
    Пиша всичко това с ясното съзнание какво ще последва след коментара ми. И ви моля, умолявам ви! Отменете срещата!

  8. #8

    Подразбиране

    Платихме с Вили в понеделник. Но тази вечер решихме, че няма да отидем в Габрово. Моля Жулиета да не ни се сърди, но на такова място оттивам, за да се заредя с емоции и да прекарам приятно. Жу, няма как да се усмихваме и да се забавляваме след всичко изписано в темата.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Не знам къде и как да го напиша, но така или иначе това е най -четената тема в момента и има пряка връзка със ситуацията и предстоящите събития.....

    С огромна тъга ви съобщавам, че старозагорската група осиротя. Polinabg (Павлина Михаилова) днес загуби битката с Covid-19. Запомнете я с невероятното й чувство за хумор и широката й усмивка. Да почива в мир!
    Пиша всичко това с ясното съзнание какво ще последва след коментара ми. И ви моля, умолявам ви! Отменете срещата!
    Нека почива в мир!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Не знам къде и как да го напиша, но така или иначе това е най -четената тема в момента и има пряка връзка със ситуацията и предстоящите събития.....

    С огромна тъга ви съобщавам, че старозагорската група осиротя. Polinabg (Павлина Михаилова) днес загуби битката с Covid-19. Запомнете я с невероятното й чувство за хумор и широката й усмивка. Да почива в мир!
    Пиша всичко това с ясното съзнание какво ще последва след коментара ми. И ви моля, умолявам ви! Отменете срещата!
    Светъл път на Поли! Тя беше смях, добър и светъл човек!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Не знам къде и как да го напиша, но така или иначе това е най -четената тема в момента и има пряка връзка със ситуацията и предстоящите събития.....

    С огромна тъга ви съобщавам, че старозагорската група осиротя. Polinabg (Павлина Михаилова) днес загуби битката с Covid-19. Запомнете я с невероятното й чувство за хумор и широката й усмивка. Да почива в мир!
    Пиша всичко това с ясното съзнание какво ще последва след коментара ми. И ви моля, умолявам ви! Отменете срещата!
    Не мога и не искам да повярвам. Дали е от ковид 19 или е с ковид 19 това няма никакво значение вече. Поли ще твори своите красоти на друго място,но ние няма да можем да им се радваме.
    Светъл да е пътят ти, Поли!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #12

    Подразбиране

    Да почива в мир! Съболезнования на семеството и близките!

  13. #13

    Подразбиране

    Жу, аз не се отказвам заради вируса. Просто това няма да е среща на форума. Моля да задържиш от моите пари каквото трябва. Не искам да те товаря финансово. А за организацията - сигурна съм, че щеше да е незбравимма с твоите идеи. Ти си много позитивен човек.
    Но всеки е различен. По различен начин изживява ситуацията. По различен начин приема нещата. Не се сърди на никого.

  14. #14

  15. #15

Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •