Страница 13 от 15 ПърваПърва ... 31112131415 ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 228

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Толкова светла и позитивна !Да почива в мир!

  2. #2

    Подразбиране

    Мир на душата и , светъл път на Поли !

  3. #3

    Подразбиране

    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    На същото мнение съм.Моля Ви, нека да приемем това предложение.
    Редактирано от Дида : 17.09.2020 в 07:11.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    И аз съм съгласна

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    Така е най-правилно! Съгласна съм!

  7. #7

    Подразбиране

    Много добро предложение. Подкрепям напълно.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    И аз напълно подкрепям! Призовавам Жу да възстанови първоначалния списък / от преди отказите и да компенсираме направените разходи.Само,който не е бил домакин незнае с какво е свързана цялата организация. А, когато организаторът е сам е още по-трудно.
    Жу, до сега се въздържах, но вече не мога да не те помоля да отложиш за догодина срещата. Баджовете ще са същите,е може да се наложи да направиш и нови, подаръците ще си останат за догодина. Всичко ще остане, но настроението ще е по-добро, надявам се. Направи го в памет на Поли, а не срещата да се направи под знака на такава тъжна вест. Сигурна съм,че догодина ще стане срещата,за която си мечтала и си се подготвяла Приеми тези масови откази като своеобразно допитване за промяната- Все пак повече от половината от първоначално записалите се са се отказали. Болшинството решава, нали?

    П.П. Идея за организаторите на конкурси- ами спретнете един конкурс за бродирана маска, а догодина ще си направим бал с маски. Няма по-добър начин, според мен, да се отбележи фаталността на срещата и причината за нейното отлагане.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.

    Подкрепям, отлична идея.
    v_g_g@mail.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    Подкрепям предложението.
    Светла беше написала, че са останали тридесетина участника, а след нейния пост още се отписаха.
    За мен това не е Национална среща с двадесетина човека. Ако се проведе среща , не би могло да се води Национална. Просто си я кръстете Среща на ентусиастите или Междинна среща.
    В този ход на мисли се отписвам от срещата тази година.
    Никой не може да върне емоциите , тичането и времето на Жулиета, предчувствах , че ще е страхотна среща...
    Предлагам Националната тази година да е нулева. Подкрепям и възстановяване на разходите.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Идеята ти е чудесна, Плами.

    Всеки, участвал в отганизацията на Национална срвща, знае какъв кошмар е.
    До вчера не разбирах категоричния отказ за отлагане на срещата и провеждането й в същото населено място догодина, но го приемах.
    Днес продължавам да не го разбирам и отказвам да го приема. Отказвам да приема за нормално нещата да се случват на инат и по звездите.

    Просто... много ми е мъчно за Поли..

  13. #13

    Подразбиране

    Да почива в мир, Павлина! Мир на душата и!

  14. #14

    Подразбиране

    Съгласна съм с последното мнение на O4ilatata ,Стуто и NIA.
    Тук е момента да кажа , че и трите момичета от Бургас, няма да тръгнем за срещата.

    Жулиетка, направи така, че срещата да се проведе догодина. Послушай, моля те съвета ya-ya, като лекар. Такива са времената, за съжаление.
    Съболезнования на всички близки на Павлина! Да почива в мир светлата и душа!
    Редактирано от diana karagiozova : 17.09.2020 в 08:49.

  15. #15

    Подразбиране

    Да почива в мир, Павлина!

Страница 13 от 15 ПърваПърва ... 31112131415 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •