Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 228

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте, разбирам, че вероятно е много късно, но мога ли да се запиша само за да разгледам какво ушито ще покажат дамите? Ще има ли някой щанд на фирма, с неща, свързани с хобито ми? Видях в постовете днес за минали срещи, че е имало такива щандове. Благодаря.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didi33 Виж мнение
    Здравейте, разбирам, че вероятно е много късно, но мога ли да се запиша само за да разгледам какво ушито ще покажат дамите? Ще има ли някой щанд на фирма, с неща, свързани с хобито ми? Видях в постовете днес за минали срещи, че е имало такива щандове. Благодаря.
    Не се притеснявайте, не е късно да се запишете, просто посочете какво ще посетите. Щандове се очаква да има както обикновенно като при другите срещи. Ще ми бъде приятно да се видим на срещата. Пратете ми имейл с вашите данни за да ви запиша официално.
    Хубава вечер!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте, тези дни стана ясно, че и с моята гостенка няма да пътуваме за срещата. Много се извинявам за удобството - просто тази година всички планове са предпоследни. Моля да ни отпишете от списъка и приятно прекарване на присъстващите.
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  4. #4

    Подразбиране

    Жу, няма да мога да дойда, не ми се рискува излишно. Имах надежда, че нещата ще се оправят, но уви...
    Моля да ме изключиш от списъка с присъстващи.

  5. #5

    Подразбиране

    Жу,съжалявам,но аз и eva86 също не можем да присъстваме на срещата и мля да бъдем отписани!

  6. #6

    Подразбиране

    Жу, аз съм там с половинката. Риска според мен е равен с този на ходене в магазина. До скоро! 🥰

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didinik Виж мнение
    Жу, аз съм там с половинката. Риска според мен е равен с този на ходене в магазина. До скоро! ��
    Много благодаря за решението и разбирнето Дидка. Радвам се че има хора който държат на срещата и ще ми е много приятно да се видим и забавляваме.

  8. #8

    Подразбиране

    Жулс,за всички тези месеци,откакто се разбра за този проклет вирус-не че преди това го нямаше,разбрах,че е бил сред нас по отдавна-бях и на ресторант,пътувах и с влак,влизах и в музей,т.е.всичко онова,което ми предстои на срещата...Преценявам,че вирусът ще си остане с нас и догодина и по-догодина,така,че ако дотогава нещо друго не ми се случи,аз оставам да разгледам Габрово и да се видя със всички вас!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Жулс,за всички тези месеци,откакто се разбра за този проклет вирус-не че преди това го нямаше,разбрах,че е бил сред нас по отдавна-бях и на ресторант,пътувах и с влак,влизах и в музей,т.е.всичко онова,което ми предстои на срещата...Преценявам,че вирусът ще си остане с нас и догодина и по-догодина,така,че ако дотогава нещо друго не ми се случи,аз оставам да разгледам Габрово и да се видя със всички вас!
    Благодаря Гале за решението. Ще ми е много приятно да се видим.

  10. #10

    Подразбиране

    За съжаление аз и госта ми също няма да присъстваме!Извинявам се за причиненото неудобство!Моля да ме отпишете!

  11. #11

    Подразбиране

    Аз, също се отписвам, съжалявам, но няма да мога да присъствам на срещата.моля да бъда отписана.

  12. #12

    Подразбиране

    Жу ,моля за смяна на стаята със единична!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rK_tasheva Виж мнение
    Жу ,моля за смяна на стаята със единична!
    Готово, стаята е сменена.
    Радвам се че оставаш за срещата.
    Редактирано от jelana79 : 04.09.2020 в 00:50.

  14. #14

    Подразбиране

    Ние с Васе, се бяхме записали само за официалната част , но няма да присъстваме. Отпишете ни.

  15. #15

    Подразбиране

    Жу аз също ще присъствам на срещата.Каквото му е писано на човек това ще се случи!Риска е навсякъде!

Страница 8 от 15 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •