Страница 8 от 16 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 228
  1. #106

    Подразбиране

    Здравейте отново на всички!
    Искам да успокоя притеснилите се за провеждането на тазгодишната национална среща - взети са мерки за това как да проведем мероприятията, няма място за излишни страхове, за паника или съмнения. Аз лично съм оптимист че всичко ще е на ред и ще се забавляваме както всяка друга година.
    До сега са се записали 72 съфорумки, като 1/3 от тях са с по 1 или 2 гости. Вярно е че има и няколко отказали се по лични причини, за което няма как да не се уважи, но не разбирам защо е паниката за провеждането на официалната част.
    Говорила съм с директорката на хотела как да са разпределени масите, за да се спазват изискванията наложени от създалата се ситуация. Пуснала съм и писмо до кметицата за да осведомя за броя на хората който ще присъстват, и нямам отказ за това. Мисля че съм се постарала подобаващо за всичко, а съм съвсем сама в организацията и подготовката. Не се оплаквам от нищо и дори ми е приятно да го права, защото имам огромно желание да посрещна съфорумките си в моя град и да се забавляваме както всеки друг път.
    Ще ви очаквам мили момичета да ми гостувате и да си направим една страхотна среща.
    Напомням за записалите се и със сигурност решили да присъстват, че от 01.09 ще приемам сумите за миероприятията за който са се записали. Когато ги получа, ще им дам и номера на стаята в която ще са настанени от резервациите им. За тези който няма да нощуват, ще уточня какво точно ще ползват.
    Вярвам че ме разбирате и вие че се старая и правя каквото мога за да "угодя" на всички, защото ние си го заслужаваме.
    Желая на всички много здраве и прекрасни емоции!
    Хубава вечер!

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Съвалявам да го разбера това решение, но искам само едно уточнение - апартамента който беше запарен за теб и Mishelle, освобождава ли се или тя ще го ползва. Питам, защото тя още не се е записала официално.
    Апартаментът също се освобождава.

  3. #108

    Подразбиране

    Здравейте! За съжаление не мога да присъствам на дългоочакваното събитие. Извинявам се и моля да бъда отписана.

  4. #109

    Подразбиране

    Здравейте, тези дни стана ясно, че и с моята гостенка няма да пътуваме за срещата. Много се извинявам за удобството - просто тази година всички планове са предпоследни. Моля да ни отпишете от списъка и приятно прекарване на присъстващите.
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  5. #110

    Подразбиране

    Жу, няма да мога да дойда, не ми се рискува излишно. Имах надежда, че нещата ще се оправят, но уви...
    Моля да ме изключиш от списъка с присъстващи.

  6. #111

    Подразбиране

    Жу,съжалявам,но аз и eva86 също не можем да присъстваме на срещата и мля да бъдем отписани!

  7. #112

    Подразбиране

    Жу, аз съм там с половинката. Риска според мен е равен с този на ходене в магазина. До скоро! 🥰

  8. #113

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didinik Виж мнение
    Жу, аз съм там с половинката. Риска според мен е равен с този на ходене в магазина. До скоро! ��
    Много благодаря за решението и разбирнето Дидка. Радвам се че има хора който държат на срещата и ще ми е много приятно да се видим и забавляваме.

  9. #114

    Подразбиране

    Жулс,за всички тези месеци,откакто се разбра за този проклет вирус-не че преди това го нямаше,разбрах,че е бил сред нас по отдавна-бях и на ресторант,пътувах и с влак,влизах и в музей,т.е.всичко онова,което ми предстои на срещата...Преценявам,че вирусът ще си остане с нас и догодина и по-догодина,така,че ако дотогава нещо друго не ми се случи,аз оставам да разгледам Габрово и да се видя със всички вас!

  10. #115

    Подразбиране

    За съжаление аз и госта ми също няма да присъстваме!Извинявам се за причиненото неудобство!Моля да ме отпишете!

  11. #116

    Подразбиране

    Аз, също се отписвам, съжалявам, но няма да мога да присъствам на срещата.моля да бъда отписана.

  12. #117

    Подразбиране

    Жу ,моля за смяна на стаята със единична!

  13. #118

    Подразбиране

    Жу аз също ще присъствам на срещата.Каквото му е писано на човек това ще се случи!Риска е навсякъде!

  14. #119

    Подразбиране

    За съжаление и аз също няма да мога да присъствам на тазгодишната национална среща.Моля да бъда отписана от списъка.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Отказвам се, не ми се рискува. Съжалявам.

Страница 8 от 16 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •