Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 228
  1. #166

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Изчетох какво сте писали. Темата за записване е от месец юни, и тогава този вирус го имаше и никой не каза, че до есента ще си е отишъл. Имаше и две анкети за датата на срещата , тогава викнахте, че било традиция и трябва да е през октомври. А някои от традиционалистите въобще не се записаха. Защо сега пишете, че срещата трябва да бъде отложена за догодина, защо не го написахте в анкетата, за да не си губи времето организаторката. Разбирам притесненията ви, и аз се притеснявам, но Жулиета не може сама да вземе решение за отлагане на срещата за догодина. Какво ще стане със сегашните конкурси, ще има ли нови, след като тези не са приключили.
    Кой ще приеме новата организация за догодина, има ли кой? И ако останат накрая три маси хора, ще се брои ли за национална среща?
    И моля ви, няма смисъл нито от нападки, нито от оправдания, нито от обяснения. Тези, които са се отписали са си намерили причина, не е необходимо да се оправдават и обясняват за решението си.
    И аз изчетох всички коментари. За анкета никъде не видях, може би е била отделна тема която не съм забелязала, но и да бях ситуацията е такава, че не може да предвидиш какво ще се случи в тази обстановка, аз чаках до последно надявайки се да се успокоят нещата както и всички останали предполагам. Да си остане органиацията за друга дата. Защо трябва друг да поема. Нека си остане Габрово. Всички забавления и програми, които Жулиета старателно ни е подготвила съм сигурна, че всеки иска да ги изживее. А конкурсите и гоблените ще са в повече. Както прецените.

    P.S: Намерих темите с анкетите
    Редактирано от Tonito : 15.09.2020 в 12:42.

  2. #167

    Подразбиране

    Моля да ме отпишете от срещата. Няма да присъствам.
    Съжалявам , че няма да видя приятелките си от години! Извинете за неудобството!

  3. #168

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Моля да ме отпишете от срещата. Няма да присъствам.
    Съжалявам , че няма да видя приятелките си от години! Извинете за неудобството!
    и аз като Ирка

  4. #169

    Подразбиране

    Съжалявам, че ще пиша и аз, но според мен среща няма да има.Смятах,смятах и за 28 човека от форума / без гости и организатори/ какъв е смисъла да се провежда.На ясно съм,че Жу хвърли сили и средства за органозация,но по-добрия вариант е да остане за 2021 като олимпиадата..Идеята ми беше да отида само в събота за това и не съм записана/не зависещи от мен причини/,но вече не виждам за какво да карам 500 км....
    Що се отнася до конкурса организиран от мен ще направя само виртуално гласуване, а за следващия ,Вили,съм обявила темата отдавна.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #170

  6. #171

    Подразбиране

    Болестта била измислена да стряска света? Още малко и ще почнете да обяснявате как се разнася от 5G кули, и Бил Гейтс иска да ни чипира всичките. Здравомислещ човек отвсякъде! Много се радвам, че така и не се записах, по други лични причини. Ако се бях записала, щях да се отпиша - след като не вярвате в болестта, ние пък няма как да повярваме, че действително сте взели мерки за безопасност. На някои хора егото е по-важно от здравето и живота на хората, явно.

  7. #172

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eowyn Виж мнение
    Болестта била измислена да стряска света? Още малко и ще почнете да обяснявате как се разнася от 5G кули, и Бил Гейтс иска да ни чипира всичките. Здравомислещ човек отвсякъде! Много се радвам, че така и не се записах, по други лични причини. Ако се бях записала, щях да се отпиша - след като не вярвате в болестта, ние пък няма как да повярваме, че действително сте взели мерки за безопасност. На някои хора егото е по-важно от здравето и живота на хората, явно.
    Я по-полека! Без обиди и нападки! На пръсти се броят хората,които са се борили за домакинство на нац.среща и Жулиета е една от тях. В повечето случаи домакинство се е приемало след увещания, кандърми и какво ли не. Нека да се уважаваме.
    ПП. И аз не вярвам в тази така наречена пандемия. Не отричам болеста, тя съществува, но не е това, за което се представя. От обикнсовен грип до сега е имало в пъти повече и заразени, и заболели и починали.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #173

    Подразбиране

    Не знам къде и как да го напиша, но така или иначе това е най -четената тема в момента и има пряка връзка със ситуацията и предстоящите събития.....

    С огромна тъга ви съобщавам, че старозагорската група осиротя. Polinabg (Павлина Михаилова) днес загуби битката с Covid-19. Запомнете я с невероятното й чувство за хумор и широката й усмивка. Да почива в мир!
    Пиша всичко това с ясното съзнание какво ще последва след коментара ми. И ви моля, умолявам ви! Отменете срещата!

  9. #174

    Подразбиране

    Да почива в мир! Съболезнования на семеството и близките!

  10. #175

    Подразбиране

    Платихме с Вили в понеделник. Но тази вечер решихме, че няма да отидем в Габрово. Моля Жулиета да не ни се сърди, но на такова място оттивам, за да се заредя с емоции и да прекарам приятно. Жу, няма как да се усмихваме и да се забавляваме след всичко изписано в темата.

  11. #176

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Изчетох какво сте писали. Темата за записване е от месец юни, и тогава този вирус го имаше и никой не каза, че до есента ще си е отишъл. Имаше и две анкети за датата на срещата , тогава викнахте, че било традиция и трябва да е през октомври. А някои от традиционалистите въобще не се записаха. Защо сега пишете, че срещата трябва да бъде отложена за догодина, защо не го написахте в анкетата, за да не си губи времето организаторката. Разбирам притесненията ви, и аз се притеснявам, но Жулиета не може сама да вземе решение за отлагане на срещата за догодина. Какво ще стане със сегашните конкурси, ще има ли нови, след като тези не са приключили.
    Кой ще приеме новата организация за догодина, има ли кой? И ако останат накрая три маси хора, ще се брои ли за национална среща?
    И моля ви, няма смисъл нито от нападки, нито от оправдания, нито от обяснения. Тези, които са се отписали са си намерили причина, не е необходимо да се оправдават и обясняват за решението си.
    Много благодаря за разбирането Вили. Ако трябва ще се съберем по малко хора, но аз съм поела ангажимента да направя среща и ще покажа че мога. Всички отписали се избират сами за себе си какво да направят, но никой не е на ясно аз какви усилия и нерви изхабих за да направя всичко. Има нагласени подаръци и материали за 90 човека... Аз съм дала средства и искам да зарадвам всички... А сега ми кажете какво да ги правя... Всеки си прави сметката от рано да се подготви и когато така всеки ден се отказват нови хора за се обричам на загуби - на никой не го пожелавам. Ще платя това което съм ангажирала, но всеки да се замисли точно над думите на Вили - когато се записвахте пандемията беше в разгара си и не ви притесняваше, а сега оправдания. Искам да се съберем всички както всяка друга среща и да покажем красотите от нашето общо хоби, но се обрича на една обикновенна сбирка. Уважавам всички решили да присъстват и ще ги посрещна както съм обещала - добре сте дошли, защото има какво да видите.

  12. #177

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Не знам къде и как да го напиша, но така или иначе това е най -четената тема в момента и има пряка връзка със ситуацията и предстоящите събития.....

    С огромна тъга ви съобщавам, че старозагорската група осиротя. Polinabg (Павлина Михаилова) днес загуби битката с Covid-19. Запомнете я с невероятното й чувство за хумор и широката й усмивка. Да почива в мир!
    Пиша всичко това с ясното съзнание какво ще последва след коментара ми. И ви моля, умолявам ви! Отменете срещата!
    Нека почива в мир!

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Не знам къде и как да го напиша, но така или иначе това е най -четената тема в момента и има пряка връзка със ситуацията и предстоящите събития.....

    С огромна тъга ви съобщавам, че старозагорската група осиротя. Polinabg (Павлина Михаилова) днес загуби битката с Covid-19. Запомнете я с невероятното й чувство за хумор и широката й усмивка. Да почива в мир!
    Пиша всичко това с ясното съзнание какво ще последва след коментара ми. И ви моля, умолявам ви! Отменете срещата!
    Светъл път на Поли! Тя беше смях, добър и светъл човек!

  14. #179

    Подразбиране

    Жу, аз не се отказвам заради вируса. Просто това няма да е среща на форума. Моля да задържиш от моите пари каквото трябва. Не искам да те товаря финансово. А за организацията - сигурна съм, че щеше да е незбравимма с твоите идеи. Ти си много позитивен човек.
    Но всеки е различен. По различен начин изживява ситуацията. По различен начин приема нещата. Не се сърди на никого.

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Не знам къде и как да го напиша, но така или иначе това е най -четената тема в момента и има пряка връзка със ситуацията и предстоящите събития.....

    С огромна тъга ви съобщавам, че старозагорската група осиротя. Polinabg (Павлина Михаилова) днес загуби битката с Covid-19. Запомнете я с невероятното й чувство за хумор и широката й усмивка. Да почива в мир!
    Пиша всичко това с ясното съзнание какво ще последва след коментара ми. И ви моля, умолявам ви! Отменете срещата!
    Не мога и не искам да повярвам. Дали е от ковид 19 или е с ковид 19 това няма никакво значение вече. Поли ще твори своите красоти на друго място,но ние няма да можем да им се радваме.
    Светъл да е пътят ти, Поли!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •