Страница 9 от 16 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 228
  1. #121

    Подразбиране

    Жу, за съжаление няма да мога да дойда на срещата, защото се оказа, че съвпадна с важно събитие на децата...

  2. #122

    Подразбиране

    Отказвам се. Не искам да рискувам. Съжелявам!

  3. #123

    Подразбиране

    Жул, няма да присъствам на срещата по семейни причини.

  4. #124

    Подразбиране

    Значи, хора... учудвам са на решенията на отписалите се, защото това притеснение което имате и не ви се рискува е просто излишно. Както каза galya_kost, този вирус винаги го е имало и ще продължи да го има и занапред... това означава ли че няма да се запишете и за следващите срещи който ще бъдат в бъдеще. Обясних вече че са взети мерки за да се чустват всички комфортно и без да се стига до притеснения. Защо е тази паника...
    Благодаря на всички останали за това че ще уважат тазгодишната среща, защото както занете аз сама организирам всичко за да направя една интересна сбирка. Помага ми само venipetgab, която всъщност е човека който ме запали за тази гобленарска група.
    Съобщавам за тези който остават за срещата - вероятно ще се проведе по различно без конкурсите който са обявени, защото ще липсват хората който да покажат изделията си, затова пък ще има други мероприятия. Но остава забавлението което съм планирала.

  5. #125

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Жулс,за всички тези месеци,откакто се разбра за този проклет вирус-не че преди това го нямаше,разбрах,че е бил сред нас по отдавна-бях и на ресторант,пътувах и с влак,влизах и в музей,т.е.всичко онова,което ми предстои на срещата...Преценявам,че вирусът ще си остане с нас и догодина и по-догодина,така,че ако дотогава нещо друго не ми се случи,аз оставам да разгледам Габрово и да се видя със всички вас!
    Благодаря Гале за решението. Ще ми е много приятно да се видим.

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rK_tasheva Виж мнение
    Жу ,моля за смяна на стаята със единична!
    Готово, стаята е сменена.
    Радвам се че оставаш за срещата.
    Редактирано от jelana79 : 04.09.2020 в 01:50.

  7. #127

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nefibov Виж мнение
    Жу аз също ще присъствам на срещата.Каквото му е писано на човек това ще се случи!Риска е навсякъде!
    Много правилно Нели, че каквото му е писано на човек, това ще стане, а на нас ни е писано да се забавляваме на срещата...
    Очаквам те за да се видим.

  8. #128

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от muchinova Виж мнение
    Отказвам се, не ми се рискува. Съжалявам.
    Аз съжалявам да разбера това решение... Не виждам повод за риск, както се знае че всичко е планирано така, че да няма притеснения. Но вие си решавате...

  9. #129

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от цвят Виж мнение
    Отказвам се. Не искам да рискувам. Съжелявам!
    Аз съжалявам да разбера това решение... Не, не мисля че има повод за риск, както се знае че всичко е планирано така, че да няма притеснения. Но вие си решавате...

  10. #130

    Подразбиране

    Жу, колко всъщност останахме? Признавам, че ми горчи и на мен от цялата тази ситуация и ако няма конкурс, участници и фирми, то едните мероприятия няма да ни донесат удовлегворение. А,кажете честно това масово и едновременно оттегляне на какво прилича. Всички ходихме на море, всекидневно по магазините, на работа, в обществени сгради и сега точно за това много ни е страх. Аз за едната софра не искам, а да се видя с приятели и познати. Ама, нейсе… Сигурна, че всички мислим едно, но друго се пише. Съжалявам искрено за усилията, времето, средствата и попареното очащване, Жу! Аз ще изчакам до края, за да видя дали ще останем за маса четворка.

  11. #131

    Подразбиране

    Аз като Дида , планирах си отпуск за 08.09. освободих се за четири дена от графика за дежурства и ще чакам до края дали ще се проведе срещата.

  12. #132

    Подразбиране

    Ако не бъркам, аз бях първата отписала се от срещата. Поводът за това е не страх и нежелание да присъствам, напротив, много ми се искаше и най-малко се страхувам от тази измеслена епидемия. Причината при мен е друга, съпругът ми го оперираха от онкологично заболяване, днес го идписаха от болницата и се нуждае от специални грижи и диета. Децата ни са извън страната, няма кой друг да се грижи за него освен аз. И, ако трябва да бъда честна, много ми се искаше тази среща да се отложи за следващата година на същото място.
    Пожелавам на всички, които ще присъстват незабравими преживявания и приятни емоции.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #133

    Подразбиране

    Добър вечер! За съжаление, ние с gal4eto71, както и заявените ни гости, също ще пропуснем срещата в Габрово. Откакто свърши учителския ми отпуск преди няколко дни, си давам сметка, че се налага да живея и работя по доста строги правила и ограничения. Съжалявам, Жу! Успех на всички участници и на теб с орагнизацията! Дано да дойдат по-добри времена!

  14. #134

    Подразбиране

    Така! Виждам, че доста хора се отписват от срещата, но не знаят какво изпускат. Категорично заявявам, че НЯМА ДА ОТМЕНЯ СРЕЩАТА и моято домакинство тук в Габрово, но също така ви казвам, че за пръв и последен път ще направя среща в моя град. Сама правя всичко и получавам помощ само от Венелина, но се старая да го направя интересно и забавно, а разбирам (нама значение как) че се коментира по други места, че аз няма да се справя с организацията. За тези който се съмняват искам да им кажа - мили дами, само ще изпуснете една интересна среща, защото сам човек има доста осъществими идеи, от колкото много хора с неусъществими. За ваше сведение - всички подаръци са готови и ми обяснете сега аз какво да правя с разходите който направих за да сте доволни. Но въпреки това подготвих всичко. Конкурсите си остават както са обявени, с изключение този на Валя, защото тя го изтегли. Който иска да донесе своите изделия и ще се избира и гласува само от тях, останалите ще се смятат за непоказани. Заявени са 4 щанда на различни фирми, една от който ще е за първи път на наша среща и иска да покаже много от артикулите си.
    Искам да осведомя, че започнах да получавам парите пратени от някой записали се и переодично ще ги отбелязвам в списъка.
    Благодаря на всички който не се отказаха и ми гласуваха доверие за организацията на срещата. Ще ви очаквам с нетърпение да се видим и да си направим една интередна среща, защото повярвайте ми имам и лични изненади, но това ще го видят само присъстващите.
    П.П. Разберете ме, че тази създала се ситуация никак не е приятна за никой. Не мога да си обясня, защо оправданията са за това че не желаете да рискувате с гостуването си на срещата. Обясних вече, че няма място за излишна паника и притеснения, но не мисля че тази е истинската причина.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Реших да напиша и моето мнение за срещата тази година,като предварително искам да уточня,че уважавам труда на организаторката и нейното разочарование.Според мен още от самото начало беше кристално ясно,че нормална среща при създалата се ненормална обстановка няма да бъде възможна.Никой здравомислещ човек не би било редно да поема отговорност и да гарантира за здравето и безопасността при събирането на толкова много хора.Единственото решение според мен/лично мое мнение/ беше срещата да се отложи за следващата година,като се запази домакина /ако той желае,разбира се/. Това,че хората отказали се в последствие бяха принудени да влезнат в оправдателен режим ми подейства тъжно и обидно.Бъдете здрави и творете красоти.

Страница 9 от 16 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •