Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 228
  1. #61

    Подразбиране

    Записвам се за тройна стая заедно с niкаaa73 и 1 гост за две нощувки и всички екстри за двата дена.

  2. #62

    Подразбиране

    Записвам се в тройна стая с Petya55, Krasimira123 с 2 нощувки плюс всичко останало

  3. #63

    Подразбиране

    Записвам и Didi_aksakovo с единична стая 2 нощувки и всичко останало

  4. #64

    Подразбиране

    Записвам Petya55 за 2 нощувки + всичко със krasimira123 и galya_kost в тройна стая

  5. #65

    Подразбиране

    Записвам krasimira 123 за 2 нощувки в тройна стая с petya55 и galya_kost плюс всички екстри

  6. #66

    Подразбиране

    Потвърждавам за позиция 40 с ya-ya+гост, но без вечерята в петък за трите. Моля за корекция в списъка!

  7. #67

    Подразбиране

    Записвам се с ani_karavasileva и luchkata за две нощувки в тройна стая .Ще участваме във всички мероприятия, без петъчната вечеря.Благодаря

  8. #68

    Подразбиране

    Запис и от мен! С luchkata i diana karagiozova за две нощувки в тройна стая!

  9. #69

    Подразбиране

    Записвам се с 1 нощувка в единична стая и каквото има по програма за събота. ( ще уточня допълнително дали ще съм с гост)

  10. #70

    Подразбиране

    Записвам се за 09.10. за една вечеря,а за 10.10+1 гост за всички мероприятия!

  11. #71

    Подразбиране

    Записвам се с ani_karavasileva и diana karagiozova за две нощувки в тройна стая .Ще участваме във всички мероприятия, без петъчната вечеря.Благодаря!

  12. #72

    Подразбиране

    Записвам себе си, за събота 10.10.2020 с всички екстри, 1 нощувка в тройна стая с dushkova и esstef4e.
    Редактирано от Sun4e : 04.07.2020 в 18:22.
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    А. Айнщайн

  13. #73

    Подразбиране

    Записвам dushkova , за събота 10.10.2020 с всички екстри, 1 нощувка в тройна стая с Sun4e и esstef4e.
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    А. Айнщайн

  14. #74

    Подразбиране

    Записвам esstef4e , за събота 10.10.2020 с всички екстри, 1 нощувка в тройна стая с Sun4e и dushkova.
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    А. Айнщайн

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Потвърждавам за позиция 40 с ya-ya+гост, но без вечерята в петък за трите. Моля за корекция в списъка!
    Здравейте. Извинявам се че отговарям късно, но имах здравословни проблеми (не с Короната ) затова сега уточнявам: Нама грешка в записване за позоция 40 на ya-ya заедно с госта и, там са записани 2 откривания и 2 официални вечери за нея и госта , а теб те записвам под позиция 49 само с откриване и официална вечеря, без вячерята която няма да посещавате в петък и тримата. Не се заблуждавайте с други записвания. Ако има други запитвания, моля пишете ми на месинджъра във Фейсбук.
    Хъбав ден!
    Редактирано от jelana79 : 10.07.2020 в 18:00.

Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •