Страница 7 от 16 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 228
  1. #91

    Подразбиране

    Записвам се за официалната част в зала.

  2. #92

    Подразбиране

    Привет на всички! Моля за актуална информация, какво се случва със срещата, ако извънредната епидемиологична обстановка се удължи с още месец, както се очаква. Ще остане в сила ограничението за максимум 30 човека на закрито. Какво са вашите нагласи? Правя малко социологическо проучване, така да се каже.

  3. #93

    Подразбиране

    Ако я удължат до края на септември за мен среща няма да има... и ще се видим в едни по-добри и безопасни времена

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Ако я удължат до края на септември за мен среща няма да има... и ще се видим в едни по-добри и безопасни времена
    срещата нали е през октомври.... аз лично се надявам да се видим

  5. #95

    Подразбиране

    По обективни причини няма да мога да присъствам на срещата. Моля да бъда изключена от списъка на участниците.

  6. #96

    Подразбиране

    Записвам се само за официалната част.

  7. #97

    Подразбиране

    Отказвам се от участие в срещата. Извинявам се, ако с това причинявам неудобство на организаторите и се надявам на по- добри времена в следващата година. "Живият" конкурс на тема "Градски пейзажи" също се отлага за следващата година, но за това ще напиша в съответната тема.

  8. #98

    Подразбиране

    Пиша малко в последния момент, но поради възникнали непредвидени от мен обстоятелства се налага да се откажа от участие в годишната среща😔😭

  9. #99

    Подразбиране

    Здравейте, разбирам, че вероятно е много късно, но мога ли да се запиша само за да разгледам какво ушито ще покажат дамите? Ще има ли някой щанд на фирма, с неща, свързани с хобито ми? Видях в постовете днес за минали срещи, че е имало такива щандове. Благодаря.

  10. #100

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Привет на всички! Моля за актуална информация, какво се случва със срещата, ако извънредната епидемиологична обстановка се удължи с още месец, както се очаква. Ще остане в сила ограничението за максимум 30 човека на закрито. Какво са вашите нагласи? Правя малко социологическо проучване, така да се каже.
    Здравей Янче. До колкото ми е ясно на мен, извънредното полужение няма да се удължава, защото училищата почват да работят и едва ли ще направят нещо против децата в първи клас, защото няма как да се обучават онлайн. Родителите пък не са педагози за да ги учат от домовете им. Така, че мисля, че няма да се удължава това извънредно полужение. Честно вече ми писна да слушам за тая пандемия. Аз съм се постсрала съвсем сама всичко да организирам и да направя една интересна среща. Който желае да я уважи, ще дойде. Който се притеснява, ще загуби. Всеки сам си избира как да постъпи.
    Извинявам се за откровението, но наистина аз започвам да се чудя какво да очаквам.
    Хубава вечер!

  11. #101

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от knifofia Виж мнение
    Моля да ме извините ,но ми се налага промяна в плановете .Записвам се с един гост само за официалната част и кафе-паузата ,без вечеря и нощувка
    Здравейте. Няма проблем с промените, но моля да ми пратите и имейл за да си наглася нещата както трябва. Добавете именаят и на госта се, както и вашите данни с телефонен номер.

  12. #102

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Ако я удължат до края на септември за мен среща няма да има... и ще се видим в едни по-добри и безопасни времена
    Здравей, съжалявам да го разбера това. Взети са всички необходими мерки за да няма проблем, но щом тара се решават нещата...
    Хубава вечер!

  13. #103

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от walentiina Виж мнение
    Отказвам се от участие в срещата. Извинявам се, ако с това причинявам неудобство на организаторите и се надявам на по- добри времена в следващата година. "Живият" конкурс на тема "Градски пейзажи" също се отлага за следващата година, но за това ще напиша в съответната тема.
    Съвалявам да го разбера това решение, но искам само едно уточнение - апартамента който беше запарен за теб и Mishelle, освобождава ли се или тя ще го ползва. Питам, защото тя още не се е записала официално.

  14. #104

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valya.mladenova Виж мнение
    Пиша малко в последния момент, но поради възникнали непредвидени от мен обстоятелства се налага да се откажа от участие в годишната среща����
    Съжалявам да го разбера, щеше да е хубаво да се видим пак всички заедно.

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от didi33 Виж мнение
    Здравейте, разбирам, че вероятно е много късно, но мога ли да се запиша само за да разгледам какво ушито ще покажат дамите? Ще има ли някой щанд на фирма, с неща, свързани с хобито ми? Видях в постовете днес за минали срещи, че е имало такива щандове. Благодаря.
    Не се притеснявайте, не е късно да се запишете, просто посочете какво ще посетите. Щандове се очаква да има както обикновенно като при другите срещи. Ще ми бъде приятно да се видим на срещата. Пратете ми имейл с вашите данни за да ви запиша официално.
    Хубава вечер!

Страница 7 от 16 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •