Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 228
  1. #46

    Подразбиране

    Потвърждавам 2 нощувки в двойна стая с нелсън
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #47

    Подразбиране

    Записвам мен и PARZITO. една нощувка и всички екстри,двойна стая.
    muchinova_1968@abv.bg

  3. #48

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се с един гост за една нощувка в двойна стая на 10.10.2020г + всички екстри и за двамата!

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се в единична стая за една нощувка на 10.10.2020г +всички екстри!

  5. #50

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се с O4ilatata + 1 гост в тройна стая, две нощувки, всичко без вечерята в петък .

  6. #51

    Подразбиране

    Записвам се, както и Stefp в двойна стая, пълен пакет от петък - две нощувки.

  7. #52

    Подразбиране

    Уточнение. Запазвам двойна стая +1 гост с за двте ве4ери и всички екстри

  8. #53

    Подразбиране

    Жужи, малка корекция относно нашето записване. И за трите, без вечеря в петък.Само в събота ще участваме във вечерята.

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Жужи, малка корекция относно нашето записване. И за трите, без вечеря в петък.Само в събота ще участваме във вечерята.
    Няма проблем със записването ya-ya. Отбелязала съм теб и госта в твоето записване, а O4ilatata, трябва да се запише сама, и там ще отбележа нейните екстри. Не се притеснявай, отбелязала съм ви в една стая, всичко е наред.

  10. #55

    Подразбиране

    Скъпи дами и гости, искам да ви осведомя нещо ВАЖНО - останали са само 2 стаи двойки, от тройните стай е заета само една и една е запазена, от единичните има още 21, така че се ориентирайте със записите. Моля тези който записват двойна стая и евентуално нямат претенции да спят на едно легло с другарчето си, да се ориентират към единичните, където леглото е персон и половина и е достатъчно голямо за двама, за да може да се регистрират още хора. Ако това не ви устройва съшо помислете за още някое другарче за тройни стай, за да не се налага аз да ви пренареждам, а това няма да е много приятно. Нека все пак има място за повече хора. Извинявам се за това неудобство, но такива са възможностите на хотела. Искам да направя престоя ви в моя град приятен и вълнуващ, без излищно напрежение.
    Благодаря за разбирането!

    Иначе всичко друго върви гладко - за сега!

  11. #56

    Подразбиране

    По повод пренареждане на стаите megim и desi13 могат да спят на едно легло.

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от megim Виж мнение
    По повод пренареждане на стаите megim и desi13 могат да спят на едно легло.
    Много благодаря за бързия отзив и разбирането. Местя ви в единична стая. И ми пратете имейл с данните си.

  13. #58

    Подразбиране

    Искам да направя и едно допълване - като ми пращатате данните си на имейла ми, освен три имена и ник, моля добавяйте и телефон за връзка, ако се наложи да се свържа с вас при нужда.
    Ще добавя това уточнение и в поканата, но нека го има и тук, за да не се пропусне.
    Тези който вече са ми пратили имейл, нека да пратят още веднъж, дано не ви затруднявам.
    Пожелавам ви хубав следобед!

  14. #59

    Подразбиране

    Записвам се в двойна стая за една нощувка на 10.10.2020г +1 гост-всички екстри за двама , при необходимост може стаята да е единна но предпочитам двойна
    Редактирано от zhak : 21.06.2020 в 00:53.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се за тройна стая заедно с 6а6ка и 1 гост за две нощувки и всички екстри за двата дена.

Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •