Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 228
  1. #181

  2. #182

  3. #183

    Подразбиране

    Мир на душата и , светъл път на Поли !

  4. #184

    Подразбиране

    Толкова светла и позитивна !Да почива в мир!

  5. #185

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Моля да ме отпишете от срещата. Няма да присъствам.
    Съжалявам , че няма да видя приятелките си от години! Извинете за неудобството!
    Моля и мен да отпишете, ще пропусна.
    Мир на душата на Поли и светлина по пътя й ...

  6. #186

    Подразбиране

    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.

  7. #187

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    На същото мнение съм.Моля Ви, нека да приемем това предложение.
    Редактирано от Дида : 17.09.2020 в 08:11.

  8. #188

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    И аз съм съгласна

  9. #189

    Подразбиране

    Идеята ти е чудесна, Плами.

    Всеки, участвал в отганизацията на Национална срвща, знае какъв кошмар е.
    До вчера не разбирах категоричния отказ за отлагане на срещата и провеждането й в същото населено място догодина, но го приемах.
    Днес продължавам да не го разбирам и отказвам да го приема. Отказвам да приема за нормално нещата да се случват на инат и по звездите.

    Просто... много ми е мъчно за Поли..

  10. #190

    Подразбиране

    Да почива в мир, Павлина! Мир на душата и!

  11. #191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    Така е най-правилно! Съгласна съм!

  12. #192

    Подразбиране

    Много добро предложение. Подкрепям напълно.

  13. #193

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Предвид купата хора които останахме, нека отложим срещата. Тя няма да бъде това, за което се събираме... Предлагам Жулиета да сподели какви разходи е направила и всеки един от нас, записал се в началото, че ще присъства, да й изпрати част /пропорционалната/, за да не бъде ощетена.
    И аз напълно подкрепям! Призовавам Жу да възстанови първоначалния списък / от преди отказите и да компенсираме направените разходи.Само,който не е бил домакин незнае с какво е свързана цялата организация. А, когато организаторът е сам е още по-трудно.
    Жу, до сега се въздържах, но вече не мога да не те помоля да отложиш за догодина срещата. Баджовете ще са същите,е може да се наложи да направиш и нови, подаръците ще си останат за догодина. Всичко ще остане, но настроението ще е по-добро, надявам се. Направи го в памет на Поли, а не срещата да се направи под знака на такава тъжна вест. Сигурна съм,че догодина ще стане срещата,за която си мечтала и си се подготвяла Приеми тези масови откази като своеобразно допитване за промяната- Все пак повече от половината от първоначално записалите се са се отказали. Болшинството решава, нали?

    П.П. Идея за организаторите на конкурси- ами спретнете един конкурс за бродирана маска, а догодина ще си направим бал с маски. Няма по-добър начин, според мен, да се отбележи фаталността на срещата и причината за нейното отлагане.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #194

    Подразбиране

    Съгласна съм с последното мнение на O4ilatata ,Стуто и NIA.
    Тук е момента да кажа , че и трите момичета от Бургас, няма да тръгнем за срещата.

    Жулиетка, направи така, че срещата да се проведе догодина. Послушай, моля те съвета ya-ya, като лекар. Такива са времената, за съжаление.
    Съболезнования на всички близки на Павлина! Да почива в мир светлата и душа!
    Редактирано от diana karagiozova : 17.09.2020 в 09:49.

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Подкрепям те, Плами.

Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •