Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 228
  1. #136

    Подразбиране

    Аха...един въпрос от един здравомислещ човек..следващата година къде ще отиде вирусът?...защото това е препятствието.

  2. #137

    Подразбиране

    Аз, като здравомислещ човек, няма да присъствам на точно тази среща. Никъде не прочетох, какви мерки са взети дали, ще сме с маски в залата, в ресторанта масите за колко човека са,през какво разстояние, ще са. Разрешение от РЗИ има ли за това мероприятие, кметицата няма отношение? Няма предупреждение, че ако участник се почувства неразположен не трябва да присъства. Та на голи приказки не вярвам.
    Не се сдържах, но е много грозно и недостойно да се търси обяснение на хората, защо няма да присъстват, и да бъдем наричани овце от стадото. Среща на инат не се прави и на всяка цена. И аз подкрепям мнението на хората, за които е логично срещата да се отмени и да се проведе догодина в Габрово, защото има добра организация с интересни мероприятия и е редно повече хора да я видят. Но, няма лошо да се направи среща за безстрашни.
    Редактирано от Poly Georgieva : 09.09.2020 в 18:25.

  3. #138

    Подразбиране

    Жу , с най-голямо съжаление се отказвам от срещата. Медицински работник съм и работя на първа линия , всекидневно се срещам с болни хора , които може да се окажат и с COVID 19 , не искам да рискувам здравето на участниците в срещата ако се окажа носител на вируса. Успех на всички и дано се видим в по- добри времена.

  4. #139

    Подразбиране

    Не съм се записвала за срещата, съответно отписвала. Много исках да присъствам, но по редица съображения се отказах. Съпругът ми ремонтира рентгеновите апарати в няколко окръга, всеки ден е на различно място. Няма да ви казвам колко се притеснявах, когато се развали апарат, с който в ковид отделението снимаха болните. Ограничихме контактите до минимум. Сега чета коментарите и ми става грозно. Нека бъдем толерантни! А сега възрастни хора се обясняват защо се отказват... Ами на първо място от съображения за сигурност, пазят себе си и околните. Нали за това бяхме под карантина, малко да се поспрат хората, да се погрижат за здравето си. Като разумни хора, какво ни пречеше да отложим срещата за по-добри времена? Отложиха Олимпийските игри, състезания и много други събития. П.С. Зная какво е да организираш среща с малък екип. Когато бяхме ние, всеки ден някой се отписваше , друг записваше и се създаваше бъркотия, но не се оплакахме.Зная, че е притеснение. Желая на всички участници да си прекарате добре. И да се видим на живо в по-добри времена.

  5. #140

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от darma_rz Виж мнение
    Жу , с най-голямо съжаление се отказвам от срещата. Медицински работник съм и работя на първа линия , всекидневно се срещам с болни хора , които може да се окажат и с COVID 19 , не искам да рискувам здравето на участниците в срещата ако се окажа носител на вируса. Успех на всички и дано се видим в по- добри времена.
    Поради абсолютно същите причини се отказвам и аз. Плюс това считам, познавайки се, че не бих могла да осъществя безопасен, за мен и околните, контакт с хората, които искам да видя и прегърна.
    Жу, извинявам се за причиненото неудобство. Моят гост и O4ilatata ще пишат допълнително.

  6. #141

    Подразбиране

    Ние с Васе, се бяхме записали само за официалната част , но няма да присъстваме. Отпишете ни.

  7. #142

    Подразбиране

    Ние с Клавдия и Нинка също се описваме, именно поради ситуацията с Ковид... Съжаляваме за създало то се неудобство!

  8. #143

    Подразбиране

    Аз оставам с 2 госта, но само за офиц. Част и вечерята. Отпадат нощувките. Оказа се, че 1- я ми гост има апартамент в Габрово, та ще го караме на тънко, по габровски
    Та, имам питане, превеждам сумата и ако се случи така, че няма среща по една или друга причина, какво става с парите?
    Друг въпрос - за гоблените от "Градски...", може ли да ги покажем на срещата? Кой ще търпи до догодина? Вале, ако искаш поемам ангажимент да помагам на човек, който делегираш, с предложение от моя страна да се гласува и за този конкурс...
    И трето, предлагам, за конкурсните гоблени, тези които няма да присъстват, който има възможност и човек от града, присъстващ на срещата, нека изпратят по него гоблена, за да се види на живо. Тази година има много и уникални гоблени, нека им се насладим.
    Бъдете здрави, позитивни и творете красота!

  9. #144

    Подразбиране

    Аз ще присъствам, превела съм вече парите. Ако някой иска ластици със щипки и ще присъства, нека ми пише.

  10. #145

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    Аз ще присъствам, превела съм вече парите. Ако някой иска ластици със щипки и ще присъства, нека ми пише.
    Много се радвам Маги. Чакам ви с голямо удоволствие.

  11. #146

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Аз оставам с 2 госта, но само за офиц. Част и вечерята. Отпадат нощувките. Оказа се, че 1- я ми гост има апартамент в Габрово, та ще го караме на тънко, по габровски
    Та, имам питане, превеждам сумата и ако се случи така, че няма среща по една или друга причина, какво става с парите?
    Друг въпрос - за гоблените от "Градски...", може ли да ги покажем на срещата? Кой ще търпи до догодина? Вале, ако искаш поемам ангажимент да помагам на човек, който делегираш, с предложение от моя страна да се гласува и за този конкурс...
    И трето, предлагам, за конкурсните гоблени, тези които няма да присъстват, който има възможност и човек от града, присъстващ на срещата, нека изпратят по него гоблена, за да се види на живо. Тази година има много и уникални гоблени, нека им се насладим.
    Бъдете здрави, позитивни и творете красота!
    Здравей Плами. Много се радвам че ще присъстваш. Дописвам и гостите ти и ви очаквам.
    По питанията ти да отговоря - така... Ако нещо се случи и недай си Боже да забранят влизането или излизането в града, ще се възстановят само парите за вечерите, а за останалите пари ще си получите подаръците по пощата.
    Колкото до въпросите с конкурсите - приемам твоите предложения и ако има някакво развитие там аз приемам да ги осъществим както се разберете, защото наистина има много големи красоти който да се покажат.
    Нека всички се насладим на красотите!

  12. #147

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Реших да напиша и моето мнение за срещата тази година,като предварително искам да уточня,че уважавам труда на организаторката и нейното разочарование.Според мен още от самото начало беше кристално ясно,че нормална среща при създалата се ненормална обстановка няма да бъде възможна.Никой здравомислещ човек не би било редно да поема отговорност и да гарантира за здравето и безопасността при събирането на толкова много хора.Единственото решение според мен/лично мое мнение/ беше срещата да се отложи за следващата година,като се запази домакина /ако той желае,разбира се/. Това,че хората отказали се в последствие бяха принудени да влезнат в оправдателен режим ми подейства тъжно и обидно.Бъдете здрави и творете красоти.
    Обръщам се с отговор, само защото много се изненадвам за това, че давате такива определения за здраво мислещ човек. Аз също съм достатъчно здраво мислещ човек, който прави всичко възможно да осъществи домакинство както всички други който са били преди мен. Мога само да ви кажа, че ако е трябвало да се отмени нещо е трябвало да го каже друг човек. Аз лично от две години чаках това домакинство именно точно заради тази дата и за това че е фаталната среща.
    Колкото и да ви е странно никой не карам да се извинява за това, че няма да участва, но е грозно да се запишеш и после да се отпишеш заради оправдание от болест, която е измислена да стряска света. Не отричам, че има болни, но броя в България не е точно този за който се твърди. Работя на такова място където мога да получа тази информация.
    Всеки си пеценява как да действа, но не давайте надежди че ще уважите срещата и после да се подиграете с труда на хората който се грижат за вашето удоволствие от пребиваването ви и здравето ви. За пореден път казвам, че са взети мерки за безопасност на тези който ще присъстват.
    Който ми има доверие, ще уважи срещата. Добре дошли са всички.

  13. #148

    Подразбиране

    Аз искам да се извиня на организаторката ,и да кажа ,че след дълги размисли , ние с Даката няма да присъстваме.Съжаляваме за неудобството. Притеснени сме покрай ковид и не искаме да рискуваме . Ако има среща ще следим и благородно ще завиждаме. Още веднъж съжаляваме за неудобството.

  14. #149

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Аха...един въпрос от един здравомислещ човек..следващата година къде ще отиде вирусът?...защото това е препятствието.
    И аз това искам да знам... и как ли ще се оправдават тогава...

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Poly Georgieva Виж мнение
    Аз, като здравомислещ човек, няма да присъствам на точно тази среща. Никъде не прочетох, какви мерки са взети дали, ще сме с маски в залата, в ресторанта масите за колко човека са,през какво разстояние, ще са. Разрешение от РЗИ има ли за това мероприятие, кметицата няма отношение? Няма предупреждение, че ако участник се почувства неразположен не трябва да присъства. Та на голи приказки не вярвам.
    Не се сдържах, но е много грозно и недостойно да се търси обяснение на хората, защо няма да присъстват, и да бъдем наричани овце от стадото. Среща на инат не се прави и на всяка цена. И аз подкрепям мнението на хората, за които е логично срещата да се отмени и да се проведе догодина в Габрово, защото има добра организация с интересни мероприятия и е редно повече хора да я видят. Но, няма лошо да се направи среща за безстрашни.
    Поля, точно от теб не го очаквах това... Като си преценила да не присъстваш - добре, но си запази мнението за себе си.
    Толкова пъти обясних че са взети мерки за безопасност, но понеже не съм записала какви и вече нападаш. Ами за твое сведение ще кажа, че това ще го видят само присъстващите. За маските всеки си преценява, защото никой не мога да го накарам задължително да носи маска. Аз лично работя с хора всекидневно и не нося мяска по лично моя преценка, а видиш ли още не съм заразена, че и тест си правих и беше отрицателен. Питаш и за ресторанта - ами представи си директорката на хотела е преценила как да са наредени масите и по колко хора ще са. Имам среща с нея на 14.09. за да ми даде и разпределението на масите в залата и по колко човека ще са, защото точно заради създалата се ситуациа и тя самата е отнесла въпроса до съответните органи. А колкото до РЗИ - как пък точно за този орган се сети да имам документ, като той се дава седмица преди мероприятието и само за сведение - да питала съм ги и чакам одобрение, но според това колко хора сме са предвидени обстоятелствата и отговора не е отказен, а се дава разрешение по предварителен разговор с инспекторката. Освен това питаш и за кметицата - ако беше прочела всички мой коментари до сега щеше да видиш, че от нея имам разрешение. Не помня до сега да са давани такива документи за други срещи, но след както такава е ситуацията и съм казала, че съм се погрижила за безопасността на решилите да участват, значи за всичко съм помислила. За тези неща ще се съобщи на срещата, но ти като така и не се записа, не всявай паника и в другите който мислят позитивно и живеят с мисълта, че не е толкова притеснително да се срещнеш с хора който познаваш и искаш да видиш. И не ми говори че са празни приказки, а като искаш да знаеш нещо питай нормално.
    Нали всички ходихте на море, там как се срещахте с чужди хора и не се заразихте, ама не, той вируса е само в Габрово...
    Не ви прилича да се държите като деца, отказвате се с тази причина с Ковида, а може да се организира паралелна среща в Стара загора на друга групичка гобленарки да си правят обучение по парковка. Браво, радвам се за вас, вие знаете кой сте. Дано пък там да не се притеснявате от заразяване.
    И последно - и аз не се сдържах да напиша всичко това, но като ти е грозно и недостойно, че уж съм искала обяснения на отказалите се (а аз такива никъде не съм искала), а казах че съжалявам да разбера за отказването им по нелепата причина Ковид. Не съм казвала и че хората са стадо, но ти добре го описа. Защото като се отписа едни с тази причина (отделям тези с уважителна причина заради близки) и почнаха, един след друг, защото видиш ли някой няма да дойде и айде и аз няма... Много грозно.
    Не правя среща на инат, а защото държа на думата си за тази година, защото имам причина да е тази година и ОБЕЩАВАМ лично аз НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА НАПРАВЯ СРЕЩА ТУК. Ако друг от града се наеме - Честито. Найстина града ни има много места който могат да се видят, защото съм ангажирала да се посетят в свободното ви време. Някой емблематични сгради ще ви оставят очаровани. Заради нас ще работи Хумора, както и Интерактивния музей... но само за тези който ще дойдат сега на срещата. И както се каза - за безстрашните...
    ОбърнаХ се с това разяснение към Поля, но изказах и всичкатата си болка и убида от зарочарованието ми, заради това че искам да направя нещо красиво, а срещам съботаж, и той се знае от кого.
    Бъдете живи и здрави всички. Мойте най-добри пожелания.
    Ще посрещна тези който ми гласуваха доврие, ще направя това което съм планирала, ще се представя достойно.
    Очаквам ви дами с добро настроение и готови за забавление.
    Редактирано от jelana79 : 14.09.2020 в 02:17.

Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •