Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 228
  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ani_karavasileva Виж мнение
    Запис и от мен! С luchkata i diana karagiozova за две нощувки в тройна стая!
    Здравейте, не сте ми посочили за кой мероприятия да ви запиша. Моля уточнете.

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Цеца Виж мнение
    Записвам се за 09.10. за една вечеря,а за 10.10+1 гост за всички мероприятия!
    Здравейте. От записа ви разбирам, че вие сте за две нощувки, но не сте посочили вида на стаята, както и дали госта ви ще нощува с вас. Разбирам, че само вие сте за петъчната вечер, а госта е за целия съботен ден с посочените мероприятия. Приканвам ви да направите запис и с писмо до посочения от мен имейл, където да оставите телефонен номер на който да уточним всички подробности. Хубав ден.

  3. #78

    Подразбиране

    Записвам PARZITO, една нощувка, вечеря, двойна стая с muchinova. 😘

  4. #79

    Подразбиране

    Здравей , минавам през темата да запиша още едно другарче от групата , има технически проблем . Една нощувка , самостоятелна стая ,пълна програма - knifofia

  5. #80

    Подразбиране

    Здравейте!Хайде и аз да се запиша с две нощувки и всички мероприятия,ще спя в апартамента с Ирка 88 а паричките ще преведем заедно

  6. #81

    Подразбиране

    Хайде и аз да се запиша за всички мероприятия, ама нали съм си габровка, ще икономисам от нощувките.

  7. #82

    Подразбиране

    Аз не съм отбелязана в списъка, а съм се записала на 1.07

  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Хайде и аз да се запиша за всички мероприятия, ама нали съм си габровка, ще икономисам от нощувките.

    Ах тиии... много си хитра...
    Аманяма да се отървеш от помощ към мен.

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hrisipisi Виж мнение
    Аз не съм отбелязана в списъка, а съм се записала на 1.07
    Здравей. Много се извинявам за пропуска, коригирах списъка, просто технически съм изпуснала твоя запис.
    Сега всичко е на ред.
    Само да добавя да ми пратиш имейл с данни.
    Редактирано от jelana79 : 07.08.2020 в 00:12.

  10. #85

    Подразбиране

    Въпреки голямото ми желание, по обективни причини няма да мога да присъствам на срещата. Моля да бъда изключена от списъка на участниците.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #86

    Подразбиране

    Записвам fani77, ninka и klavdia за 2 нощувки тройна стая с всички екстри

  12. #87

    Подразбиране

    Записвам се, аз, maleks - само официалната част в зала. Без нощувки и вечеря.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #88

    Подразбиране

    По лични причини ми се налага да се отпиша от участие. Моля да ме изключите от списъка.

  14. #89

    Подразбиране

    Да запиша мен / Юра / и Васе само за официалната част в зала. Без нощувка и вечеря .

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Моля да ме извините ,но ми се налага промяна в плановете .Записвам се с един гост само за официалната част и кафе-паузата ,без вечеря и нощувка

Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •