Страница 15 от 16 ПърваПърва ... 513141516 ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 228
  1. #211

    Подразбиране

    Страхотна новина

  2. #212

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Благодаря, Жу! Ако някой се притеснява от уж фаталната цифра, предлагам алтернативи: 12+1, 14-1...
    Ааа... не е изненадата в цифрата на срещата, тя си остава фаталното число, но ще има кореция в годината...

  3. #213

    Подразбиране

    Жу,това ме зарадва, защото се чудех как да пиша за неприсъствието ми наложено от средоперативен режим на счупен прешлен. Поздравления за разумното решение и да е рекъл господ ,догодина ,живот и здраве.

  4. #214

    Подразбиране

    Съжалявам много, че така се стекоха обстоятелствата. Бях се настроила и чаках с огромно нетърпение деня , но ... Ще чакаме чак до следващата година - Живот и здраве .

  5. #215

    Подразбиране

    Супер си Жу!!! За догодина дано обстоятелствата са по-благоприятни

  6. #216

    Подразбиране

    Дали има още свободни места?

  7. #217

    Подразбиране

    Привееет така да сте ми залипсвали всички... дано тази година успеем да се съберем

  8. #218

  9. #219

    Подразбиране

    И на мен много ми се иска. ☺️

  10. #220

    Подразбиране

    Здравейте, има ли развитие по въпроса със срещата? P.S.: не съм сред ваксинираните, и ако не ме искате, няма да се сърдя на никого...

  11. #221

    Подразбиране

    Среща ще има ли последно? Да няма някоя нова тема, която съм изтървала?

  12. #222

    Подразбиране

    Явно няма да има. И аз не съм ваксинирана. Редно да зная дали ще е ок да идвам, ако има такава.

  13. #223

    Подразбиране

    Здравйте мили дами,
    Тази вечер трябваше да се съберем за поредната национална среща и да се видим с нови преживявания, но... уви!
    Отново както всички разбраха, след като не публикувах нищо, че няма да има серща. Но съм длъжна да дам обяснение какво се случи, а именно:
    1. Отново подготвих всичко както предната година, уговорих друг хотел защото в миналогодишния ми повишиха цените на всичко с поне 10 лв и горница на всичко.
    2. В новия хотел уговорих нови екстри, но там ме предупредиха за постановлението което разрешава само до 30 човека за уговорено събитие без ваксини или тестове. Нама как да задължа всички вас да се ваксинирате или да си правите тестове, като аз самата не мисля да правя това нещо - дори твърдя че аз ще съм последния човек на земята който ще се ваксинира, повтрям на ЗЕМЯТА, не просто в България или в Европа. Така съм решила аз и не си променям мнението.
    3. Ако бях рискувала да ви събера и ни посети проверяващ от РЗИ, глобата за хотела е 5000лв, а лично за мен като организатор е 1500 лв. По принцип хотела може да приеме всички ви като гости, но не можем да си направим банкета както ние си знаем. Отделно няма как да ползваме конферентната зала - тогава какво събитие щеше да е това. Няма как и извън хотела да ползваме друг ресторант пак по същия повод с ваксините.
    4. И както вече се разбра (който гледа новини) Габрово е в тъмночервената зона на заразените с Ковид (който аз не признавам по свой съображения), а тези сведения който дават че имало 500 болни не е вярно, защото имам лична позната в отделението и тя каза че там има 45 човека само. По този повод Общината реши да затвори в нов локдаун града, въпреки че никой не го иска и съм сигурна че няма да се спазва.
    Много ми е криво, че отново въпросната фатална 13-та среща пак няма да се осъществи. Започвам да си мисля и да се убеждавам, че за съм каръка и не ми е писано да правя среща. Дори се замислям да дам това право на друг желаещ град. Не съм се отказала, но и не ми се получавт нещата. Ще се радвам да присъствам където има срещи, но явно при мен не се получава.
    Надявам се да ме разберете всички и да ми простите, че загубихме вече втора година без среща.
    Мислех да ви предложа да променим датата евентуално ако има възможност като отпадне затварянето на града след две седмици или след 30.10. когато отпада и постановлението за 30 човека за сбирка без ваксини.
    Ще ми е много приятно да се видим колежки мой, но всичко е в ограничения. Все пак има начин.
    Очаквам вашите предложения и коментари.
    Мойте поздрави. Липсвате ми.
    Редактирано от jelana79 : 03.10.2021 в 00:53.

  14. #224

    Подразбиране

    Жу, не може да се виниш за обстановката в страната. Съжалявам, че отново няма да се срещнем, но понякога не зависи от нас. Надявам се, че 2022 година ще е нашата година за срещи и ще ни е много забавно. ♥

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Жу, полагаш невероятни усилия за всички нас!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 15 от 16 ПърваПърва ... 513141516 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •