Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 228
  1. #16

    Подразбиране

    Записвам се в двойна стая със Николина Цветкова -две нощувки и всички екстри!

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Жужи, може ли да напишеш какво включва стойността на мероприятията за двата дни. Че при моите сметки има разминавания с посочените от теб.

    за 9.10 - при мен излизат 57 лв, при теб 75 лв - допускам, че е техническа грешка, обърнати цифри
    -а 10.10 - при мен 77 лв, посочени 44 лв
    Като цяло, разликата е минимална, но все пак да е ясно какво пропускам.
    И още едно уточнение - след като за хотела се заплаща при настаняването, значи трябва да превеждаме само парите за другите мероприятия, нали?
    Така... няма грешка NIA, явно не си ме разбрала. Става въпрос за следното:
    НЕ СЕ ПРАВИ ПРЕВОД ЗА НОЩУВКИТЕ, те се плащат при настаняване.
    ПРЕВОДА Е САМО ЗА ВЕЧЕРИТЕ И ОФИЦИАЛНАТА ЧАС В ЗАЛАТА.
    Така се получава - вечеря на 09.10. - 31лв, зала и пауза - 10лв, официална вечеря - 34лв. - което е 75лв.
    тези който не се записват за първата нощувка, не плащат и вечерята и затова само за едната вечер е 44лв.
    Самите нощувки според броя им са - една е 26лв, две са 52лв., който се плащат на рецепцията на хотела когато се регистрираш.
    Надявам се да съм била изчерпателна. Ако имаш други въпроси звънни ми на посочения в офертата номер.

  3. #18

    Подразбиране

    записвам се за двойна стая с megim, с всички екстри

  4. #19

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Записването е от днес но до кога. Коя е крайната дата. Ако някой платил а не може да присъства поради независещи от него причини връщат ли парите.
    Vili_SS, ще допълня в поканата до кога е записването, благодаря за подсещането. То ще е до края на Август.
    Предполага се, че до тогава трябва да се знае какво ще се случва, а ако това не е уточнено и във времето на плащане то е извършено, ще се възстановят само парите за кувертите. Извинявам се за другото неудобство, но съм сама организатор и разходите който ще направя, ще ме утежнят допълнително. Ако имаш други въпроси ми звънни на телефона посочен в поканата.

  6. #21

    Подразбиране

    Записвам се за 10.10.20г. в двойна стая с една нощувка и всички екстри. Другарче за сега нямам. Нямам и претенции с кого ще съм. Ако случайно реша и за втора нощувка, ще пиша пак своевременно 😍

  7. #22

    Подразбиране

    Много благодаря , Джули! Записвам се с две нощувки. Всичко каквото се полага Само ,ще доуточня размера на стаята в най- кратък срок! Вече нямам търпение да се съберем

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Vili_SS, ще допълня в поканата до кога е записването, благодаря за подсещането. То ще е до края на Август.
    Предполага се, че до тогава трябва да се знае какво ще се случва, а ако това не е уточнено и във времето на плащане то е извършено, ще се възстановят само парите за кувертите. Извинявам се за другото неудобство, но съм сама организатор и разходите който ще направя, ще ме утежнят допълнително. Ако имаш други въпроси ми звънни на телефона посочен в поканата.

    Жу, благодаря ти за отговора. Уточнихме се в телефонен разговор. Приятна вечер ти желая
    v_g_g@mail.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Така... няма грешка NIA, явно не си ме разбрала. Става въпрос за следното:
    НЕ СЕ ПРАВИ ПРЕВОД ЗА НОЩУВКИТЕ, те се плащат при настаняване.
    ПРЕВОДА Е САМО ЗА ВЕЧЕРИТЕ И ОФИЦИАЛНАТА ЧАС В ЗАЛАТА.
    Така се получава - вечеря на 09.10. - 31лв, зала и пауза - 10лв, официална вечеря - 34лв. - което е 75лв.
    тези който не се записват за първата нощувка, не плащат и вечерята и затова само за едната вечер е 44лв.
    Самите нощувки според броя им са - една е 26лв, две са 52лв., който се плащат на рецепцията на хотела когато се регистрираш.
    Надявам се да съм била изчерпателна. Ако имаш други въпроси звънни ми на посочения в офертата номер.
    Благодаря ти, Жу! Явно проблемът е в "моя телемизор" Сега наистина беше изчерпателно и ясно. Аз просто ги събирах двата дни, а то било вариант 1 и вариант 2.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #25

    Подразбиране

    Записвам се в единична стая, 2 нощувки и всички екстри

  11. #26

    Подразбиране

    Записвам ни за две нощувки в двойна стая с darma_rz, всички екстри и за двете

  12. #27

    Подразбиране

    Записвам се с гост за две нощувки в двойна стая с всички мероприятия за мен и госта.
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  13. #28

    Подразбиране

    Запис за 10.10.20 г. + гост, с всички мероприятия, нощувка в апартамент.

  14. #29

    Подразбиране

    Моля, всички който биват записвани от други хора с който искат да са в една стая, също да се отбележат със собствен запис, за да имат номер.
    Това се: Michelle, eva86, Николина Цветкова, darma_rz.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се с две нощувки в двойна стая с NIA. Екстрите ще ги уточня допълнително.

Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •