Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 228
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    2 единични за Даката и мен с всички екстри
    Здравейте потвърждавам написаното от Аби само да се знае че Даката съм аз flame_frode
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #32

    Подразбиране

    Записвам се с гост една нощувка за двама ни , аз със всички екстри той само за официалната вечеря.

  3. #33

    Подразбиране

    Записвам се за една нощувка на 10.10.2020 г. в двойна стая с Mynki , с всички екстри

  4. #34

    Подразбиране

    Потвърждавам записа за две нoщувки в двойна стая с всички екстри с galq_ivа

  5. #35

    Подразбиране

    Записвам се за една нощувка за 10.10 в двойна стая с Milena Krusteva с всички екстри.

  6. #36

    Подразбиране

    Записвам се за две нощувки и всички екстри с rK_tasheva, двойна стая.

  7. #37

    Подразбиране

    Моля и мен да запишете, в апартамент, ако е останал.
    Не знам още с кого ще спя, но да е с всички екстри, петък и събота.
    Благодаря!

  8. #38

    Подразбиране

    Записвам се за 2 нощувки и всички екстри заедно със rositsa в двойна стая.

  9. #39

    Подразбиране

    Привет, записвам се за двойна стая, една нощувка на 10.10, на наййййй-ниския етаж
    Смятам да преспя с единия си гост(за нас двамата всички екстри откъм мероприятия), другият ще е само за официалната част

  10. #40

    Подразбиране

    Добър вечер! Записвам себе си плюс един гост с една нощувка в двойна стая на 10.10. с всички екстри Успех в организацията!

  11. #41

    Подразбиране

    Записвам се и аз с една нощувка на 10 +един гост в двойна стая със всички екстри за мен и за госта.

  12. #42

    Подразбиране

    Записвам се и аз за две нощувки + 2 гости, за една единична и една двойна стая, с всички екстри. Благодаря
    При отсъсъствие на abazova_s от мероприятията ще се прехвърля на нейно място в стаята, единичната стая ще отпадне, това ще уточним допълнително. Надявам се, че няма да има проблем.

  13. #43

    Подразбиране

    Преди малко се записах но немога да намеря поста си и отново пиша.Така записвам се аз + 1 гост в една двойна стая за двата дeна с всички екстри за мен и госта.С мен може да настъпи промяна поради една отложена сватба от м.Април за 03октомври която ще се състои в Турция.Моето место ще се заеме от selma696.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  14. #44

    Подразбиране

    Потвърждавам две нощувки с всички екстри , запис от nefibov

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Valya.mladenova 2 нощувки единична стая + всички мероприятия

Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •