Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 88 от 88

Тема: КОЛЕДА 2020

  1. #76

    Подразбиране

    Моето джудже , моята усмихната Коледа дойде във вкъщи! Сърдечни благодарности на Васе , усмихна ,зарадва абсолютно всички у дома. Плика с картичката казва всичко , наистина имаше по нещо за всеки от семейството !Васе ,искрени благодарности от цялото семейство , бъди здрава , бъди усмихната , обичана , позитивна ! Ти стопли всички у дома , нека магията на Коледа стопли и твоя дом ! Целувки , споделям с вас повода за нашите усмивки ! 4.jpg 3.jpg 2.jpg 6.jpg

  2. #77

    Подразбиране

    Честито на получилите и браво на изработилите! Още мъничко и ще приключим

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от diana karagiozova Виж мнение
    Какво по- хубаво от това, като се прибереш от дълъг работен ден и да се изненадаш !

    Мило skorpion4e, от сърце ти благодаря за красивите неща, които си изработила за мен!
    Прекрасни са и топлите терлички и фината бродерия на обсипаната с ламе основа/не съм виждала такава/ !
    Весели празници на цялото ти семейство!
    Прикачен файл 185746Прикачен файл 185748
    Прикачен файл 185754

    Бъдете здрави!
    Благодаря ! Вълшебни празници ! И вие бъдете здрави

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    И аз си имам подарък-изненада от Маги Ставрозова.Много,много благодаря за всичко в пакетчето и за прекрасните пожелания.
    ПП Снимки по-късно,че имам проблем с техниката.Успях!

  5. #80

    Подразбиране

    Хо-хо-хо и при мен е-Контчето пристигна от морето.Благодаря ти Светле, гоблена е страхотен \ през празниците ще му търся местенце\,Благодаря и за пожеланията .Бъди жива и здрава и весело изкарване на празниците
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от scorpion4eto Виж мнение
    Моето джудже , моята усмихната Коледа дойде във вкъщи! Сърдечни благодарности на Васе , усмихна ,зарадва абсолютно всички у дома. Плика с картичката казва всичко , наистина имаше по нещо за всеки от семейството !Васе ,искрени благодарности от цялото семейство , бъди здрава , бъди усмихната , обичана , позитивна ! Ти стопли всички у дома , нека магията на Коледа стопли и твоя дом ! Целувки , споделям с вас повода за нашите усмивки ! 4.jpg 3.jpg 2.jpg 6.jpg
    Благодаря! Още веднъж здрава и весела Коледа!

  7. #82

    Подразбиране

    Много хубави неща,радвам се,че съм сред вас,Диди Аксаково се извинява,че не може да качи още снимка,но от бродиране не сколасва да влезе в крак с техниката,очаквайте скоро...Всичко било много красиво....

  8. #83

    Подразбиране

    132066593_229153972165541_6339173149432415558_n.jpgУспях!Да живее техниката,ето прекрасният подарък на Диди-Аксаково,благодарности от нейно име..

  9. #84

    Подразбиране

    Ето, че и моят Дядо Коледа ме посети с най-прекрасните подаръци... Milena Krusteva мила, много, много благодаря за звездите в очите ми, които предизвика да грейнат от щастие... Пожелавам на теб и твоето семейство весели Коледни и Новогодишни празници... Момичета, темичката ни стана невероятно красива и тази година... Благодаря ви за възможността да съм сред вас... Весели Коледни и Новогодишни празници на всички... И дано новата 2021 да е по-добра и благосклонна от 2020...
    viber_изображение_2020-12-22_16-23-06.jpg
    viber_изображение_2020-12-22_16-23-061.jpg
    viber_изображение_2020-12-22_16-23-062.jpg

  10. #85

    Подразбиране

    Благодаря,че Ви има!
    Благодаря Ви за отделеното време за едно непознато другарче! Много креативни бродерии, много настроение и обич има в темичката ни. Да сте живи и здрави и много обичани! Весели празници!!!

  11. #86

    Подразбиране

    Ох, притесних че има объркване с доставката , изпратих в събота .
    Важното е, че пратката пристигна благополучно Весели празници и на теб, и на твоето семейство , Ника!

  12. #87

    Подразбиране

    И тази година в темата има прекрасно изработени подаръци Аз тази година не се включих в играта, защото не знаех в кой град ще съм и какъв адрес да дам, но пък с вълнение гледах всеки нов подарък Весели празници на всички и бъдете здрави
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  13. #88

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •