Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 66
  1. #46

    Подразбиране

    Ето и прекрасния подарък от Диди. Още веднъж благодаря, Диди. Имам си разкошен игленик с едни пърхащи пеперуди - карфички. Картичка с бродерия и хубави пожелания. Торбичка с късметче и нежна гривничка за баба Марта. Заготовка с магнитче, което ще изработя веднага, имам идея и ще покажа. Един малък, но много ценен букет от цветя, изработен на една кука. Сладки изкушения, които ще допълват кафето ми сутрин. Благодаря, Честита Баба Марта и честит празник в аванс. подарък Диди.jpg

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    И аз съм със страхотен подарък,за който трябва да благодаря на Лора Каменова.прекрасни бродерии и куп лакомства.
    БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ
    Радвам се, че съм ви изненадала приятно Весел празник!


    P.S. Имам имейл от Еконт, че към София потегля пратка за мен и да я чакам на 04.03
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    Ето и прекрасния подарък от Диди. Още веднъж благодаря, Диди. Имам си разкошен игленик с едни пърхащи пеперуди - карфички. Картичка с бродерия и хубави пожелания. Торбичка с късметче и нежна гривничка за баба Марта. Заготовка с магнитче, което ще изработя веднага, имам идея и ще покажа. Един малък, но много ценен букет от цветя, изработен на една кука. Сладки изкушения, които ще допълват кафето ми сутрин. Благодаря, Честита Баба Марта и честит празник в аванс. подарък Диди.jpg
    Със здраве да си ползваш, Васе ♥ Много се радвах, че ми се падна ти. Дано да си винаги така позитивна и усмихната ♥♥♥

  4. #49

    Подразбиране

    Радвам се Диде, че съм те направила щастлива,а котето да ти е спътник в риболовните приключения.Весел празник!

  5. #50

    Подразбиране

    IMG-047d46f380f94abcc055d19d272d2d24-V.jpgТова е подаръкът от Юра за Диди_Аксаково.Хиляди благодарности от нея,всичко много и е харесало!

  6. #51

    Lightbulb

    И аз преди малко си получих изненадата Благодаря на Маги Ставрозова за сладките изкушения, прекрасната мартеничка-магнит и за страхотния игленик. Направо нямам думи за игленика - невероятна майсторска изработка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    И аз преди малко си получих изненадата Благодаря на Маги Ставрозова за сладките изкушения, прекрасната мартеничка-магнит и за страхотния игленик. Направо нямам думи за игленика - невероятна майсторска изработка
    Лорче, радвам се че ти е харесало!

  8. #53

    Подразбиране

    Получих си прекрасния осмомартенски подарък от Руми!Моят дойде от Терни през Шумен и има и "Бачи",и "Танти аугури",и една бродирана жълта роза..Благодаря,Руми!20210304_153741.jpg

  9. #54

    Подразбиране

    И аз получих своята изненада, няма картичка, но като гледам никовете на участниците в играта е tsvety. Благодаря! IMG_20210304_155537.jpg

  10. #55

    Подразбиране

    Здравейте, Свърши ми хом-офиса и ми се объркаха плановете със сроковете. Днес и аз успях да пратя. И виждам, че имам и съобщение от Еконт. Утре вечер ще мога да кача снимки.

  11. #56

    Подразбиране

    Здравейте, момичета,
    да дам отчет че подаръкът е получен. Благодаря на Силвето за старанието - прекрасен е !

    1.jpg
    2.jpg

  12. #57

    Подразбиране

    И аз получих своя подарък.Добре,че знам от кого е та да се сетя...Благодаря все пак
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    И аз получих своя подарък.Добре,че знам от кого е та да се сетя...Благодаря все пак
    Светле, това ушитото какво е? Покривка?

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Здравейте, момичета,
    да дам отчет че подаръкът е получен. Благодаря на Силвето за старанието - прекрасен е !

    1.jpg
    2.jpg
    Дано съм те зарадвала.Бродираш прекрасни неща и доста се колебах какво да ти приготвя.Хубав празник на всички.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Светле, това ушитото какво е? Покривка?
    Трудно,ама много трудно бих могла да кажа какво е.Може би "другарчето" ми ще обясни...
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •