Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране Национална среща в Габрово - ВАЖНО!

    !ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!
    Уважаеми колежки съфорумки, като организатор на 13 Национална среща в Габрово пускам този пост поради съображения за сигурност, относто провеждането на срещата като се налага ПРОМЯНА на датата за събитието, от до сега утвърдената в началото на м. Октомври към м. Септември.
    Това се налага поради две причини:
    1. Очаква се ново ограничение и затваряне на достъпностите до градовете поради пандемии (прогнозни резултати).
    2. Поради много гости на града по различни поводи, хотелът е зает и има само една подходяща дата за събиране за нас през Септември - 16 и 17.09
    Моля за своевременни коментари и отзиви, дали това е приемливо за среща тази година.
    Предварително Ви благодаря за отделеното време

  2. #2

    Подразбиране

    Може ли да се запишем сега?

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Пиша от името на Farfala и тя е за!

  6. #6

    Подразбиране

    Скъпи приятели, на база на това което е коментирано, не виждам много ентусиазъм, но понеже трябва да потвърда датата, приемам че сте съгласни. Всеки който желае да се запише за срещата, да го направи в новата тема която ще бъде пусната на 01.07.
    Надявам се да се съберем и да си отпразнуваме тази дългоочаквана фатална 13-та среща, както само ние си знаем...

  7. #7

    Подразбиране

    И аз съм ,,за,, само да сме живи и здрави . Според мен има интерес , но не всеки е видял поста във фейса .

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    И аз съм За. Стига да не ни затворят дотогава.

  10. #10

  11. #11

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    И аз нямам претенции за датата, но си мисля, че колкото по-рано толкова по-сигурно е да я има срещата. Ковид отново набира сили и две седмици по-рано не е голяма разлика. Жу беше писала за 2-3. 09., когато според мен е по вероятно да се случи!

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, и аз искам да кажа,че през септември е по-добре,дори и от гледна точка на времето.Аз моля да бъде записана отсега,но и на 1 юли ще пиша пак...да!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •