Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29

Подразбиране ОФИЦИАЛНА XIII НАЦИОНАЛНА СРЕЩА Goblenite.org в Габрово 16-18.09.2022г.

ВАЖНО!!!
    С най-голямо удоволствие макар и с известно закъснение аз jelana79, Ви приветствам и каня всички Вас гобленари на нашата ФАТАЛНА XIII-та Национална среща да гостувате в града на Хумора и Сатирата - Габрово, която ще се проведе от 16-18.09.2022г., в Хотел МАК. http://hotelmakgabrovo.bg/za-hotel-mak/

Местонахождение:
    Намира се в китната част на града до природен парк Маркотея, на 4км. от Автогарата и на 5 км. от ЖП гарата. В нашия град се намира една от атракциите ни - "паметник в реката" - Рачо ковача, а Домът на Хумора и Сатирата е нашата запазена марка на шегата, където можете да се запознаете с историята на града.

Настаняване:
    16.09.2022г. след 16ч. за ранно пристигащите още за първата вечер
    единична стая - 45лв. /нощувка със закуска/
    двойна стая - 30лв. на човек - общо 60лв. /нощувка със закуска/
    тройна стая - допълнително легло към двойна стая - общо 80лв. /нощувка със закуска/
    апартамент - тройна стая - общо 90лв. /нощувка със закуска/

Мероприятия:
    на 16.09.2022г. - настаняване на ранодошлите след 16ч;
    Вечеря в ресторант "Детелина" от 19.30ч. - прехода до заведението е с такси, намира се над Автогарата и в непосредствена близост до стадион "Априлов" и е с наш DJ.
    Тръгването е всички заедно от входа на хотела в 19ч.
    Вечерята включва - тристепенно меню /салата, предястие, основно ястие/, малък алкохол, вода и безалкохолно, суно мезе на плато. Цена на куверта е 36лв.

на 17.09.2022г. - настаняване на всички гости, който идват за една вечер, от 9 - 13ч.
    Закуска за ранодошлите от 8ч., свободно време за разходки из града.

Официално откриване на Националната среща в 14.30ч. в конферентна зала на хотела.
    Хора без бадж няма да се допускат.

Кафе пауза, зала и озвучаване за всички мероприятия - 25лв.
    Официална вечеря с DJ от 19.30ч. в ресторанта на хотела. Вечерята включва - тристепенно меню /салата, предястие, основно ястие/, малък алкохол, вода и безалкохолно, десерт - празнична торта. Цена на куверта е 38лв.

Записване!!!
    Започва се записване от 10.07.2022г. до 20.08.2022г., като се посочва:
    - от коя дата ще е настаняването /брой нощувки/
    - какви мероприятия ще се ползват
    - при желание с кой искате да бъдете настанени в стая
    - гостите който ще се водят, се записват като равноправни с всички останали
    Записването става тук във форума с вашия ник и ако добавяте гост, както и на имейл: jelana79@abv.bg , където се посочват: ника ви, трите ви имена, и гост с три имена /ако има такъв/, както и телефона ви за връзка при нужда.

Заплащане!
    Заплащането ще се извършва предварително само за основната сума от 25лв от 01.08.2022 - 30.08.2022г., като сумата ще се превеждат по Еконт в офис Еса - Габрово на името на Жулиета Николова Станчева - 0889461345, а вечерите ще се заплащат на организатора в деня на пристигане, регистрация и плащане на нощувките в хотела. Може да се комлектовате няколко човека в един превод, като посочите списък за кой хора е плащането. На превода като основание да се запише - Предплата за официална среща

Участия!
    За конкурсите в който участвате моля да донесете готовите си изделия до 13ч. на 17.09.2022г.
    Гласуването по конкурсите ще се проведе от 13ч. до 14.30ч., а отчитането на резултата ще е в паузата на официалната част.
    Извън конкурсите желаещите да покажат творчеството си да донесат до три гоблена.

Фирмите който ще участват със свои щандове да заявят желанието си на имейл: jelana79@abv.bg

Ако имате въпроси освен тук, може да ми пишете и във фейсбук: https://www.facebook.com/julieta.stancheva.3

Очаквам ви като мой гости и да се забавляваме както само ние си го можем.

П.П. Запазвам си правото за редакция на поканата, до окончателния и вид, след което ще изтрия това уточнение.

Списък на записалите се за участие:

1. Doris
    2. venipetgab
    3. rK_tasheva
    4. Стуто
    5. kassinka
    6. corsalinda
    7. Yordanka Trifonova
    8. Farfalla
    9. Райка Ташева
    10. Николина Цветкова
    11. Свветлана Петрова
    12. cvetomilka.1
    13. vania_dobreva67
    14. vili val4eva
    15. galq_iva
    16. rositsa
    17. didinik
    18. dimcheto
    19. gal4eto71
    20. eva86
    21. sashka58
    22. o4ilatata
    23. Яна Танчева
    24. galya_kost
    25. Диси Аксаково
    26. flame_froide
    27. Milena Krusteva
    28. mynki
    29. scorpion4eto
    30. knifofia
    31.
    32.
    33.
    34.
    35.
    36.
    37.
    38.
    39.
    40.
    41.
    42.
    43.
    44.
    45.
    46.
    47.
    48.
    49.
    50.
    Редактирано от jelana79 : 07.08.2022 в 00:15.

Подразбиране

Записвам се първа и ви очакваме с Жулиета. Бъдете добре дошли в нашия град!

Подразбиране

Записвам се за всички екстри и две нощувки в апартамент, заедно със Farfala и Николина Цветкова!
    Редактирано от rK_tasheva : 10.07.2022 в 00:39.

Подразбиране

Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Записвам се първа и ви очакваме с Жулиета. Бъдете добре дошли в нашия град!
    Вени, ти си ми най-голямата помощ. Без теб съм загубена.
    За всички който не знаят до сега да ви кажа, че това е другата организатора с която ще се погрижим да се чувствате комфортно в нашия град. Тя е тази която подготвя тайните изненади и ще ви зарадва с много красоти.

Подразбиране

Привет, бих искала да се запиша само за официалната част, за голямо съжаление няма да можем да останем... аз, съпругът и много ми се иска да взема една от асистентките ми от университета, дали ще е възможно?

Подразбиране

Записвам се за една нощувка в двойна стая на 17.09 с един гост-съпругът ми, всички екстри к за двамата желаем 🙂

Подразбиране

С мамчето - YordankaTrifonova се записваме двете за двойна стая за двете нощувки с всички екстри

Подразбиране

И аз се записвам. Заедно с Райка Ташева и Николина Цветкова, за апартамент-тройна стая с две нощувки и всички екстри!

Подразбиране

Първо - записвам doris по нейна молба,по-късно ще пиша за нея-нощувки и всичо друго
    и второ - запис и за мен с две нощувки и всичко останало.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Подразбиране

Записвам се само за официалната част с гост- съпругът ми.

Подразбиране

Пиша от името на vania_dobreva67, една нощувка на 17.09 с единична стая с всички екстри!

Подразбиране

Записвам се с две нощувки и всичко останало

Подразбиране

Запис и от мен galq_iva - Галя Димитрова и rositsa - Росица Стефанова в апартамент с всички екстри за две нощувки!

Подразбиране

Записвам се за една нощувка в двойна стая на 17.09 с един гост - съпругът ми (Борислав Кирилов Кирилов), всички екстри и за двамата.

Подразбиране

Реклама:
    Записвам се за една нощувка в двойна стая на 17.09. с един гост - съпругът ми, всички екстри и за двамата.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

• Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •