Здравейте мили дами и колежки!
Отново се извинявам за дългото ми отцъствие от темата за националната среща, но както вече разбрахте при мен се получи много лош инцидент - внезапно почина моя татко и ми се стовариха много грижи и ангажименти на главата, който не търпяха отлагане.
Сега обаче се завръщам за да довърша работата си и тук, за да осъществим тази 13-та фатална среща.
За всички вече е ясно, че ще сме в леко съкратен състав, поради малкия брой записали се да присъстват, но все пак ще има събиране.
Актуализирала съм списъка и съм посочила от кого съм получила сумата от 25лв. който бяха като основа за участие.
Но имам една забележка - хора защо не четете правилно какво се изисква при изпращането на сумите. Получих пари който немога да свържа с хората за който се отнасят.
Записване!!!
Започва се записване от 10.07.2022г. до 20.08.2022г., като се посочва:
- от коя дата ще е настаняването /брой нощувки/
- какви мероприятия ще се ползват
- при желание с кой искате да бъдете настанени в стая
- гостите който ще се водят, се записват като равноправни с всички останали
Записването става тук във форума с вашия ник и ако добавяте гост, както и на имейл: jelana79@abv.bg , където се посочват: ника ви, трите ви имена, и гост с три имена /ако има такъв/, както и телефона ви за връзка при нужда.

Беше посочено всеки записал се да ми изпрати имейл за да уточним подробности, както и телефон за връзка... НО ТАКИВА ИМЕЙЛИ ПРОСТО ЛИПСВАТ.
Ще помоля тези който са пратили пари, но не се виждат като такива в списъка да се свържат с мен за да ги добавя като платили.
Надявам се да разбирате мойте притеснения.
Хубава вечер!