Показване на 1 до 15 от 65

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Записвам се за една нощувка в двойна стая на 17.09 с един гост - съпругът ми (Борислав Кирилов Кирилов), всички екстри и за двамата.

  2. #2

    Подразбиране

    Записвам се за една нощувка в двойна стая на 17.09. с един гост - съпругът ми, всички екстри и за двамата.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте мили дами и колежки!
    Отново се извинявам за дългото ми отцъствие от темата за националната среща, но както вече разбрахте при мен се получи много лош инцидент - внезапно почина моя татко и ми се стовариха много грижи и ангажименти на главата, който не търпяха отлагане.
    Сега обаче се завръщам за да довърша работата си и тук, за да осъществим тази 13-та фатална среща.
    За всички вече е ясно, че ще сме в леко съкратен състав, поради малкия брой записали се да присъстват, но все пак ще има събиране.
    Актуализирала съм списъка и съм посочила от кого съм получила сумата от 25лв. който бяха като основа за участие.
    Но имам една забележка - хора защо не четете правилно какво се изисква при изпращането на сумите. Получих пари който немога да свържа с хората за който се отнасят.
    Записване!!!
    Започва се записване от 10.07.2022г. до 20.08.2022г., като се посочва:
    - от коя дата ще е настаняването /брой нощувки/
    - какви мероприятия ще се ползват
    - при желание с кой искате да бъдете настанени в стая
    - гостите който ще се водят, се записват като равноправни с всички останали
    Записването става тук във форума с вашия ник и ако добавяте гост, както и на имейл: jelana79@abv.bg , където се посочват: ника ви, трите ви имена, и гост с три имена /ако има такъв/, както и телефона ви за връзка при нужда.

    Беше посочено всеки записал се да ми изпрати имейл за да уточним подробности, както и телефон за връзка... НО ТАКИВА ИМЕЙЛИ ПРОСТО ЛИПСВАТ.
    Ще помоля тези който са пратили пари, но не се виждат като такива в списъка да се свържат с мен за да ги добавя като платили.
    Надявам се да разбирате мойте притеснения.
    Хубава вечер!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •