Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 65
  1. #1

    Подразбиране ОФИЦИАЛНА XIII НАЦИОНАЛНА СРЕЩА Goblenite.org в Габрово 16-18.09.2022г.

    ВАЖНО!!!
    С най-голямо удоволствие макар и с известно закъснение аз jelana79, Ви приветствам и каня всички Вас гобленари на нашата ФАТАЛНА XIII-та Национална среща да гостувате в града на Хумора и Сатирата - Габрово, която ще се проведе от 16-18.09.2022г., в Хотел МАК. http://hotelmakgabrovo.bg/za-hotel-mak/

    Местонахождение:
    Намира се в китната част на града до природен парк Маркотея, на 4км. от Автогарата и на 5 км. от ЖП гарата. В нашия град се намира една от атракциите ни - "паметник в реката" - Рачо ковача, а Домът на Хумора и Сатирата е нашата запазена марка на шегата, където можете да се запознаете с историята на града.

    Настаняване:
    16.09.2022г. след 16ч. за ранно пристигащите още за първата вечер
    единична стая - 45лв. /нощувка със закуска/
    двойна стая - 30лв. на човек - общо 60лв. /нощувка със закуска/
    тройна стая - допълнително легло към двойна стая - общо 80лв. /нощувка със закуска/
    апартамент - тройна стая - общо 90лв. /нощувка със закуска/

    Мероприятия:
    на 16.09.2022г. - настаняване на ранодошлите след 16ч;
    Вечеря в ресторант "Детелина" от 19.30ч. - прехода до заведението е с такси, намира се над Автогарата и в непосредствена близост до стадион "Априлов" и е с наш DJ.
    Тръгването е всички заедно от входа на хотела в 19ч.
    Вечерята включва - тристепенно меню /салата, предястие, основно ястие/, малък алкохол, вода и безалкохолно, суно мезе на плато. Цена на куверта е 36лв.

    на 17.09.2022г. - настаняване на всички гости, който идват за една вечер, от 9 - 13ч.
    Закуска за ранодошлите от 8ч., свободно време за разходки из града.

    Официално откриване на Националната среща в 14.30ч. в конферентна зала на хотела.
    Хора без бадж няма да се допускат.

    Кафе пауза, зала и озвучаване за всички мероприятия - 25лв.
    Официална вечеря с DJ от 19.30ч. в ресторанта на хотела. Вечерята включва - тристепенно меню /салата, предястие, основно ястие/, малък алкохол, вода и безалкохолно, десерт - празнична торта. Цена на куверта е 38лв.

    Записване!!!
    Започва се записване от 10.07.2022г. до 20.08.2022г., като се посочва:
    - от коя дата ще е настаняването /брой нощувки/
    - какви мероприятия ще се ползват
    - при желание с кой искате да бъдете настанени в стая
    - гостите който ще се водят, се записват като равноправни с всички останали
    Записването става тук във форума с вашия ник и ако добавяте гост, както и на имейл: jelana79@abv.bg , където се посочват: ника ви, трите ви имена, и гост с три имена /ако има такъв/, както и телефона ви за връзка при нужда.

    Заплащане!
    Заплащането ще се извършва предварително само за основната сума от 25лв от 01.08.2022 - 30.08.2022г., като сумата ще се превеждат по Еконт в офис Еса - Габрово на името на Жулиета Николова Станчева - 0889461345, а вечерите ще се заплащат на организатора в деня на пристигане, регистрация и плащане на нощувките в хотела. Може да се комлектовате няколко човека в един превод, като посочите списък за кой хора е плащането. На превода като основание да се запише - Предплата за официална среща

    Участия!
    За конкурсите в който участвате моля да донесете готовите си изделия до 13ч. на 17.09.2022г.
    Гласуването по конкурсите ще се проведе от 13ч. до 14.30ч., а отчитането на резултата ще е в паузата на официалната част.
    Извън конкурсите желаещите да покажат творчеството си да донесат до три гоблена.

    Фирмите който ще участват със свои щандове да заявят желанието си на имейл: jelana79@abv.bg

    Ако имате въпроси освен тук, може да ми пишете и във фейсбук: https://www.facebook.com/julieta.stancheva.3

    Очаквам ви като мой гости и да се забавляваме както само ние си го можем.

    П.П. Запазвам си правото за редакция на поканата, до окончателния и вид, след което ще изтрия това уточнение.

    Списък на записалите се за участие:

    1. Doris - платени 25лв.
    2. venipetgab
    3. rK_tasheva -
    4. Стуто + 2 гости -
    5. kassinka + 1гост - платени 50лв.
    6. corsalinda - платени 25лв.
    7. Yordanka Trifonova - платени 25лв.
    8. Farfalla -
    9. dafra - платени 25лв.
    10. Николина Цветкова -
    11. Свветлана Петрова - платени 25лв.
    12. cvetomilka.1 + 1 гост - платени 50лв.
    13. vania_dobreva67 - платени 25лв.
    14. vili val4eva - платени 25лв.
    15. galq_iva -платени 25лв.
    16. rositsa - платени 25лв.
    17. didinik + 1 гост - платени 50лв.
    18. dimcheto + 1 гост - платени 50лв.
    19. gal4eto71 + 1 гост - платени 50лв.
    20. eva86 - платени 25лв.
    21. sashka58 - платени 25лв.
    22. o4ilatata + 1 гост -
    23. ya-ya -
    24. galya_kost + 1 гост - платени 50лв.
    25. Диси Аксаково - платени 25лв.
    26. birliban81 -
    27. Milena Krusteva - платени 25лв.
    28. mynki - платени 25лв.
    29. scorpion4eto + 1 гост - платени 25лв.
    30. knifofia + 2 гости - платени 25лв.
    31. parzito - платени 25лв.
    32. Цеца - платени 25лв.
    33. nikaaa 73 +1 гост - платени 25лв.
    34. abi1004 + 1 гост -
    35. diana karagiozova - платени 25лв.
    36. ani_karavasileva - платени 25лв.
    37. lilipi1970 -
    38. darma_rz - платени 25лв
    39. megim -
    40. desi13 -
    41. dushkova - платени 25лв.
    42. Tonito - платени 25лв.
    43. Stefp - платени 25лв.
    44. jelana 79
    45. Ge4i1970
    46. ksenitka
    47. pepito_m
    48.
    49.
    50.


    За уточнение - общия брой на записаните желаещи да присъстват е 55 човека, като включвам и гостите.
    Редактирано от jelana79 : 15.09.2022 в 16:28.

  2. #2

    Подразбиране

    Записвам се първа и ви очакваме с Жулиета. Бъдете добре дошли в нашия град!

  3. #3

    Подразбиране

    Записвам се за всички екстри и две нощувки в апартамент, заедно със Farfala и Николина Цветкова!
    Редактирано от rK_tasheva : 10.07.2022 в 01:39.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Записвам се първа и ви очакваме с Жулиета. Бъдете добре дошли в нашия град!
    Вени, ти си ми най-голямата помощ. Без теб съм загубена.
    За всички който не знаят до сега да ви кажа, че това е другата организатора с която ще се погрижим да се чувствате комфортно в нашия град. Тя е тази която подготвя тайните изненади и ще ви зарадва с много красоти.

  5. #5

    Подразбиране

    Привет, бих искала да се запиша само за официалната част, за голямо съжаление няма да можем да останем... аз, съпругът и много ми се иска да взема една от асистентките ми от университета, дали ще е възможно?

  6. #6

    Подразбиране

    Записвам се за една нощувка в двойна стая на 17.09 с един гост-съпругът ми, всички екстри к за двамата желаем 🙂

  7. #7

    Подразбиране

    С мамчето - YordankaTrifonova се записваме двете за двойна стая за двете нощувки с всички екстри

  8. #8

    Подразбиране

    И аз се записвам. Заедно с Райка Ташева и Николина Цветкова, за апартамент-тройна стая с две нощувки и всички екстри!

  9. #9

    Подразбиране

    Първо - записвам doris по нейна молба,по-късно ще пиша за нея-нощувки и всичо друго
    и второ - запис и за мен с две нощувки и всичко останало.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #10

    Подразбиране

    Записвам се само за официалната част с гост- съпругът ми.

  11. #11

    Подразбиране

    Пиша от името на vania_dobreva67, една нощувка на 17.09 с единична стая с всички екстри!

  12. #12

    Подразбиране

    Записвам се с две нощувки и всичко останало

  13. #13

    Подразбиране

    Запис и от мен galq_iva - Галя Димитрова и rositsa - Росица Стефанова в апартамент с всички екстри за две нощувки!

  14. #14

    Подразбиране

    Записвам се за една нощувка в двойна стая на 17.09 с един гост - съпругът ми (Борислав Кирилов Кирилов), всички екстри и за двамата.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се за една нощувка в двойна стая на 17.09. с един гост - съпругът ми, всички екстри и за двамата.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •